2018-2019 II. OSZTÁLY NYUGATI CSOPORT SERDÜLŐ LEÁNY MÉRKŐZÉSEK

forduló dátum időpont helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
1. 2018.09.15 10:00 Audi Aréna Győr Kiskút liget Győri Audi ETO KC II. Csepel DSE 29 : 28
2. 2018.09.23 16:00 ÁMK Csarnok 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. Csepel DSE  – Mohácsi TE 24 : 18
3. 2018.10.04 16:00 Városi Sportcsarnok Nagyatád Szent István park 2 Rinyamenti KC  – Csepel DSE 24 : 16
4. 2018.10.11 17:25 ÁMK Csarnok 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. Csepel DSE  – Mosonmagy.óvár KC SE 33 : 25
5. 2018.10.16 16:45 OBO Aréna Dabas Iskola utca 5 Dabas KC VSE  – Csepel DSE 18 : 15
6. 2018.10.25 17:25 ÁMK Csarnok 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. Csepel DSE  – Szekszárdi FGKC 15 : 26
7. 2018.11.07 16:15 Ignácz Ilona Sportcsarnok Gyömrő Szabadság tér 2 Gyömrő VSK  – Csepel DSE 19 : 12
8. 2018.11.14 13:30 Haladás Sportcsarnok Szombathely Rohonci út 3. Szombathelyi Haladás  – Csepel DSE 21 : 19
10. 2018.11.22 17:25 ÁMK Csarnok 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. Csepel DSE  – Dunaújvárosi KKA II. 22 : 16
9. 2018.12.02 13:00 Ált. Isk. Sportcsarnok Gárdony Bóné Kálmán u. 14. Pázmánd NK KFT.  – Csepel DSE 13 : 19
11. 2018.12.06 17:25 ÁMK Csarnok 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. Csepel DSE  – XVI.ker KMSE 31 : 15
12. 2019.02.14 17:25 ÁMK Csarnok 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. Csepel DSE Győri Audi ETO KC II. 25 : 29
13. 2019.02.23 14:00 Városi Sportcsarnok Mohács, Sport utca 1 Mohácsi TE  – Csepel DSE 18 : 16
14. 2019.02.28 16:25 ÁMK Csarnok 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. Csepel DSE  – Rinyamenti KC 16 : 20
15. 2019.03.08 14:00 UFM Aréna Mosonmagyaróvár, Gorkij utca 1 Mosonmagy.óvár KC SE  – Csepel DSE 20 : 19
16. 2019.03.14 17:25 ÁMK Csarnok 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. Csepel DSE  – Dabas KC VSE 19 : 28
17. 2019.03.31 14:00 Sportcsarnok Szekszárd, Keselyűsi út 3 Szekszárdi FGKC  – Csepel DSE 30 : 24
18. 2019.04.04 17:25 ÁMK Csarnok 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. Csepel DSE  – Gyömrő VSK 30 : 16
19. 2019.04.11 17:25 ÁMK Csarnok 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. Csepel DSE  – Szombathelyi Haladás 22 : 27
20. 2019.04.26 16:00 Főiskolai Sportcsarnok Dunaújváros, Táncsics Mihály utca 1/A Dunaújvárosi KKA II.  – Csepel DSE 18 : 26
21. 2019.05.02 17:25 ÁMK Csarnok 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. Csepel DSE  – Pázmánd NK KFT. 28 : 22
22. 2019.05.20 17:25 Városi Sportközpont 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. XVI.ker KMSE  – Csepel DSE 12 : 33
Végeredmény:
1. Dabas KC VSE
2. Szekszárdi FGKC
3. Győri Audi ETO KC III.
4. Szombathelyi Haladás
5. Mosonmagyaróvári KC
6. Rinyamenti KC
7. Csepel DSE
8. DKKA II.
9. Mohácsi TE 1888
10. Gyömrő VSK
11. Gárdony-Pázmánd NKK
12. XVI.kerületi KMSE