2018-2019 III. OSZTÁLY DÉLI CSOPORT SERDÜLŐ LEÁNY MÉRKŐZÉSEK

forduló dátum időpont helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
1. 2018.09.14 17:55 ÁMK Csarnok 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. Csepel DSE  – Malév SC II. 19 : 6
2. 2018.09.21 17:00 Városi Sportcsarnok Tököl Aradi utca 56 VSK Tököl  – Csepel DSE 15 : 23
3. 2018.10.05 17:55 ÁMK Csarnok 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. Csepel DSE  – TFSE- Vámosgyörk 20 : 26
4. 2018.10.10 18:30 Városi Sportcsarnok Szár Forrás út 1 Bicskei TC  – Csepel DSE 16 : 17
5. 2018.10.19 17:55 ÁMK Csarnok 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. Csepel DSE  – Szigetszentmiklósi NKSE 17 : 26
6. 2018.10.26 17:55 ÁMK Csarnok 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. Csepel DSE  – BVSC-Zugló II. 25 : 15
7. 2018.11.11 13:00 Szent László Ált.Isk. spcs. Mogyoród Iskola utca REAC  – Csepel DSE 2 : 61
8. 2018.11.16 17:55 ÁMK Csarnok 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. Csepel DSE  – Inárcs-Örkény KC 23 : 26
10. 2018.11.21 17:30 Gál József Sportcsarnok Cegléd Rákóczi út 33. Ceglédi KCSE  – Csepel DSE 24 : 13
9. 2018.11.30 17:55 ÁMK Csarnok 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. Csepel DSE  – Dabas KC VSE 17 : 33
11. 2018.12.09 09:00 Városi Sportcsarnok Üllő Árpád Fejedelem utca 1 Vecsés SE  – Csepel DSE 21 : 20
12. 2019.02.06 16:30 Kassa utcai Ált. Isk. Budapest, Kassai út 175 Malév SC II.  – Csepel DSE 19 : 14
13. 2019.02.22 17:55 ÁMK Csarnok 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. Csepel DSE  – VSK Tököl 23 : 11
14. 2019.03.03 17:00 Kálváriaparti Ált. Isk. Gyöngyös, Kócsag utca 36-38 TFSE-Vámosgyörk  – Csepel DSE 26 : 19
15. 2019.03.08 17:55 ÁMK Csarnok 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. Csepel DSE  – Bicskei TC 22 : 16
16. 2019.03.14 16:30 Városi Sportcsarnok Szigetszentmiklós, Szebeni utca 81. Szigetszentmiklósi NKSE  – Csepel DSE 28 : 16
17. 2019.03.27 18:00 BVSC-Zugló edzőcsarnok Budapest, Szőnyi út 2. BVSC-Zugló II.  – Csepel DSE 20 : 24
18. 2019.04.05 17:55 ÁMK Csarnok 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. Csepel DSE  – REAC 49 : 3
19. 2019.04.10 18:00 Huszka Hermina Ált. Isk. Örkény, Bartók Béla utca 43 Inárcs Örkény KC  – Csepel DSE 29 : 24
20. 2019.04.26 17:55 ÁMK Csarnok 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. Csepel DSE  – Ceglédi KCSE 18 : 30
21. 2019.05.07 15:00 OBO Aréna Dabas Iskola utca 5 Dabas KC VSE  – Csepel DSE 26 : 9
22. 2019.05.17 17:55 ÁMK Csarnok 1214 Bp, Simon Bolivár stny 4-8. Csepel DSE  – Vecsés SE 21 : 29
Végeredmény:
1. Vecsési SE
2. Dabasi KC VSE II.
3. Ceglédi KCSE
4. Szigetszentmiklós NKSE
5. TFSE – Vámosgyörk
6. Inárcs-Örkény KC
7. Csepel DSE
8. Malév Sport Club II.
9. BVSC – Zugló II.
10. Bicskei TC
11. VSK Tököl
12. REAC