2019-2020. ÉVI GYERMEKBAJNOKSÁG U13 FIÚ KOROSZTÁLY H CSOPORT

fordulódátumidőponthelyszínHazai csapatVendég csapatEredmény
1.2019.10.1210:50Városi Szabadidő KözpontSzázhalombatta, Vasút utca 42.Ráckeve VKSK –Csepel DSE II.349
1.2019.10.1211:45Városi Szabadidő KözpontSzázhalombatta, Vasút utca 42.Szigetszentmiklósi KSK –Csepel DSE I.19:24
1.2019.10.1212:40Városi Szabadidő KözpontSzázhalombatta, Vasút utca 42.Martonvásár –Csepel DSE II.1112
1.2019.10.1213:35Városi Szabadidő KözpontSzázhalombatta, Vasút utca 42.Százhalombattai VUK SE –Csepel DSE I.19:33
2.2019.10.2610:50Bálint Márton Általános és KözépiskolaTörökbálint, Köztársaság tér 8.Budai Farkasok –Csepel DSE I.4:26
2.2019.10.2611:45Bálint Márton Általános és KözépiskolaTörökbálint, Köztársaság tér 8.Szigetszentmiklósi KSK I. –Csepel DSE II.19:8
2.2019.10.2612:40Bálint Márton Általános és KözépiskolaTörökbálint, Köztársaság tér 8.Budaörs –Csepel DSE I.9:17
2.2019.10.2613:35Bálint Márton Általános és KözépiskolaTörökbálint, Köztársaság tér 8.Diósdi DSE –Csepel DSE II.18:7
3.2019.11.109:55Városi SportcsarnokÜllő Árpád Fejedelem utca 1.Gyömrői KA –Csepel DSE I.17:28
3.2019.11.1010:50Városi SportcsarnokÜllő Árpád Fejedelem utca 1.Gyáli BKSE –Csepel DSE II.13:16
3.2019.11.1012:40Városi SportcsarnokÜllő Árpád Fejedelem utca 1.Kézilabda UP –Csepel DSE I.22:14
3.2019.11.1013:35Városi SportcsarnokÜllő Árpád Fejedelem utca 1.Csepel DSE II. –Rákosmenti KSK22:12
4.2019.11.2310:00ÁMK Csarnok1214 Budapest, Simon Bolivár sétány 4-8.Csepel DSE I.HORT SE21:29
4.2019.11.2312:45ÁMK Csarnok1214 Budapest, Simon Bolivár sétány 4-8.Csepel DSE II.Budai Farkasok NKFT0:0
4.2019.11.2314:35ÁMK Csarnok1214 Budapest, Simon Bolivár sétány 4-8.Csepel DSE II.FOODTEST DIÓSD15:24
4.2019.11.2315:30ÁMK Csarnok1214 Budapest, Simon Bolivár sétány 4-8.Csepel DSE I. –Ráckeve VKSK19:24
5.2019.12.0810:50Kruj Iván spcs.1203 Budapest, Mártírok útja 205.KISTEXT –Csepel DSE I.20:22
5.2019.12.0812:40Kruj Iván spcs.1203 Budapest, Mártírok útja 205.Csepel DSE I. –Csepel DSE II.40:13
6.2019.12.0814:30Kruj Iván spcs.1203 Budapest, Mártírok útja 205.Hort SE –Csepel DSE II.34:14
6.0:0
7.0:0
7.0:0

 

fordulódátumidőponthelyszínHazai csapatVendég csapatEredmény
1.2019.10.1210:50Városi Szabadidő KözpontSzázhalombatta, Vasút utca 42.Ráckeve VKSKCsepel DSE II.0:0
1.2019.10.1212:40Városi Szabadidő KözpontSzázhalombatta, Vasút utca 42.Martonvásári –Csepel DSE II.0:0
2.2019.10.2611:45Bálint Márton Általános és KözépiskolaTörökbálint, Köztársaság tér 8.Szigetszentmiklósi KSK –Csepel DSE II.0:0
2.2019.10.2613:35Bálint Márton Általános és KözépiskolaTörökbálint, Köztársaság tér 8.Diósd –Csepel DSE II.0:0
3.2019.11.1010:50Városi SportcsarnokÜllő Árpád Fejedelem utca 1.Gyáli BKSE –Csepel DSE II.0:0
3.2019.11.1013:35Városi SportcsarnokÜllő Árpád Fejedelem utca 1.Csepel DSE II. –Rákosmenti KSK0:0
4.2019.11.2312:45ÁMK Csarnok1214 Budapest, Simon Bolivár sétány 4-8.Csepel DSE II. –Budai Farkasok0:0
4.2019.11.2314:35ÁMK Csarnok1214Budapest, Simon Bolivár sétány 4-8.Csepel DSE II. –Diósdi DSE0:0
5.2019.12.0812:40Kruj Iván spcs.1203 Budapest, Mártírok útja 205.Csepel DSE I. –Csepel DSE II.0:0
5.2019.12.0814:30Kruj Iván spcs.1203 Budapest, Mártírok útja 205.HORT SE –Csepel DSE II.0:0
6.0:0
6.0:0
7.0:0
7.0:0