2019-2020. ÉVI GYERMEKBAJNOKSÁG U13 FIÚ KOROSZTÁLY H CSOPORT

forduló dátum időpont helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
1. 2019.10.12 10:50 Városi Szabadidő Központ Százhalombatta, Vasút utca 42. Ráckeve VKSK  – Csepel DSE II. 34 9
1. 2019.10.12 11:45 Városi Szabadidő Központ Százhalombatta, Vasút utca 42. Szigetszentmiklósi KSK  – Csepel DSE I. 19 : 24
1. 2019.10.12 12:40 Városi Szabadidő Központ Százhalombatta, Vasút utca 42. Martonvásár  – Csepel DSE II. 11 12
1. 2019.10.12 13:35 Városi Szabadidő Központ Százhalombatta, Vasút utca 42. Százhalombattai VUK SE  – Csepel DSE I. 19 : 33
2. 2019.10.26 10:50 Bálint Márton Általános és Középiskola Törökbálint, Köztársaság tér 8. Budai Farkasok  – Csepel DSE I. 4 : 26
2. 2019.10.26 11:45 Bálint Márton Általános és Középiskola Törökbálint, Köztársaság tér 8. Szigetszentmiklósi KSK I.  – Csepel DSE II. 19 : 8
2. 2019.10.26 12:40 Bálint Márton Általános és Középiskola Törökbálint, Köztársaság tér 8. Budaörs  – Csepel DSE I. 9 : 17
2. 2019.10.26 13:35 Bálint Márton Általános és Középiskola Törökbálint, Köztársaság tér 8. Diósdi DSE  – Csepel DSE II. 18 : 7
3. 2019.11.10 9:55 Városi Sportcsarnok Üllő Árpád Fejedelem utca 1. Gyömrői KA  – Csepel DSE I. 17 : 28
3. 2019.11.10 10:50 Városi Sportcsarnok Üllő Árpád Fejedelem utca 1. Gyáli BKSE  – Csepel DSE II. 13 : 16
3. 2019.11.10 12:40 Városi Sportcsarnok Üllő Árpád Fejedelem utca 1. Kézilabda UP  – Csepel DSE I. 22 : 14
3. 2019.11.10 13:35 Városi Sportcsarnok Üllő Árpád Fejedelem utca 1. Csepel DSE II.  – Rákosmenti KSK 22 : 12
4. 2019.11.23 10:00 ÁMK Csarnok 1214 Budapest, Simon Bolivár sétány 4-8. Csepel DSE I. HORT SE 0 : 0
4. 2019.11.23 15:30 ÁMK Csarnok 1214 Budapest, Simon Bolivár sétány 4-8. Csepel DSE I.  – Ráckeve VKSK 0 : 0
5. 2019.12.08 10:50 Kruj Iván spcs. 1203 Budapest, Mártírok útja 205. KISTEXT  – Csepel DSE I. 0 : 0
5. 2019.12.08 12:40 Kruj Iván spcs. 1203 Budapest, Mártírok útja 205. Csepel DSE I.  – Csepel DSE II. 0 : 0
6. 0 : 0
6. 0 : 0
7. 0 : 0
7. 0 : 0

 

forduló dátum időpont helyszín Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
1. 2019.10.12 10:50 Városi Szabadidő Központ Százhalombatta, Vasút utca 42. Ráckeve VKSK Csepel DSE II. 0 : 0
1. 2019.10.12 12:40 Városi Szabadidő Központ Százhalombatta, Vasút utca 42. Martonvásári  – Csepel DSE II. 0 : 0
2. 2019.10.26 11:45 Bálint Márton Általános és Középiskola Törökbálint, Köztársaság tér 8. Szigetszentmiklósi KSK  – Csepel DSE II. 0 : 0
2. 2019.10.26 13:35 Bálint Márton Általános és Középiskola Törökbálint, Köztársaság tér 8. Diósd  – Csepel DSE II. 0 : 0
3. 2019.11.10 10:50 Városi Sportcsarnok Üllő Árpád Fejedelem utca 1. Gyáli BKSE  – Csepel DSE II. 0 : 0
3. 2019.11.10 13:35 Városi Sportcsarnok Üllő Árpád Fejedelem utca 1. Csepel DSE II.  – Rákosmenti KSK 0 : 0
4. 2019.11.23 12:45 ÁMK Csarnok 1214 Budapest, Simon Bolivár sétány 4-8. Csepel DSE II.  – Budai Farkasok 0 : 0
4. 2019.11.23 14:35 ÁMK Csarnok 1214Budapest, Simon Bolivár sétány 4-8. Csepel DSE II.  – Diósdi DSE 0 : 0
5. 2019.12.08 12:40 Kruj Iván spcs. 1203 Budapest, Mártírok útja 205. Csepel DSE I.  – Csepel DSE II. 0 : 0
5. 2019.12.08 14:30 Kruj Iván spcs. 1203 Budapest, Mártírok útja 205. HORT SE  – Csepel DSE II. 0 : 0
6. 0 : 0
6. 0 : 0
7. 0 : 0
7. 0 : 0