Edzésidőpontok 2018. március 26-tól

 

Penszki Gergely csoportja, felnőtt női és ifjúsági leányok

Hely Idő
Hétfő Chili 17:00-19:00
Kedd ÁMK 18:30-20:00
Szerda ÁMK 18:30-20:00
Csütörtök ÁMK 18:30-20:00
Péntek ÁMK 19:00-20:30

Gálhidi Zsuzsa csoportja, 2002-2003 között született leányok

Hely Idő
Hétfő ÁMK 16:00-17:30
Szerda ÁMK 16:00-17:15
Csütörtök ÁMK 17:00-18:30
Péntek Gróf Széchenyi István Általános Iskola 17:00-18:30

Csányi László csoportja, 2004-2005 között született leányok

Hely Idő
Hétfő ÁMK 17:30-19:00
Szerda Gróf Széchenyi István Általános Iskola 17:00-18:30
Csütörtök Gróf Széchenyi István Általános Iskola 17:45-19:00
Péntek ÁMK 16:00-17:15

Gálhidi Zsuzsa csoportja, 2004-2005 között született leányok

Hely Idő
Kedd Gróf Széchenyi István Általános Iskola 18:00-19:30
Szerda Gróf Széchenyi István Általános Iskola 18:30-20:00
Csütörtök ÁMK 16:00-17:00
Péntek Gróf Széchenyi István Általános Iskola 18:30-20:00

Csányi László csoportja, 2006-2007 között született leányok

Hely Idő
Hétfő Gróf Széchenyi István Általános Iskola 15:45-17:15
Kedd Gróf Széchenyi István Általános Iskola 16:30-18:00
Csütörtök ÁMK 16:00-17:00

Debreceni Péter csoportja, 2007-2008 között született leányok

Hely Idő
Kedd Eötvös József Általános Iskola 18:00-19:30
Csütörtök Gróf Széchenyi István Általános Iskola 15:45-16:45
Péntek Eötvös József Általános Iskola 17:00-18:15

Győrffy Sándor csoportja, felnőtt férfiak

Hely Idő
Hétfő ÁMK 20:30-22:00
Szerda ÁMK 20:00-21:00
Csütörtök Chili 19:30-21:00
Péntek ÁMK 20:30-22:00

Nagy Imre csoportja, 2000-2003 között született fiúk

Hely Idő
Hétfő ÁMK 19:00-20:30
Kedd ÁMK 17:00-18:30
Szerda ÁMK 17:15-18:30
Csütörtök Vermes Miklós Általános Iskola 19:00-20:30

Wohner István csoportja, 2004-2005 között született fiúk

Hely Idő
Hétfő Eötvös József Általános Iskola 18:00-19:30
Kedd ÁMK 16:00-17:00
Csütörtök Eötvös József Általános Iskola 18:00-19:30
Péntek ÁMK 17:30-19:00

Pinizsi Zoltán csoportja, 2006-2007 között született fiúk

Hely Idő
Kedd ÁMK 16:00-17:00
Szerda Gróf Széchenyi István Általános Iskola 15:45-17:00
Péntek Eötvös József Általános Iskola 18:15-19:30

Kéri Mózes csoportja, 2006-2007 között született fiúk

Hely Idő
Hétfő Gróf Széchenyi István Általános Iskola 17:30-19:00
Szerda Eötvös József Általános Iskola 18:00-19:30
Péntek Vásárhelyi Pál Szakközép Iskola 16:00-17:30

Oláh Norbert csoportja, 2007-2008 között született fiúk

Hely Idő
Kedd Vermes Miklós Általános Iskola 17:00-18:30
Csütörtök Gróf Széchenyi István Általános Iskola 16:45-17:45
Péntek Gróf Széchenyi István Általános Iskola 15:45-17:00

Gellérfi Éva csoportja, 2008-2010 között született leányok és fiúk

Hely Idő
Hétfő Eötvös József Általános Iskola 17:00-18:00
Szerda Eötvös József Általános Iskola 17:00-18:00

Gellérfi Éva csoportja, 2008-2010 között született leányok és fiúk

Hely Idő
Kedd Vermes Miklós Általános Iskola 16:00-17:00
Csütörtök Vermes Miklós Általános Iskola 16:00-17:00

Udvary Erika csoportja, 2008-2010 között született leányok és fiúk

Hely Idő
Hétfő Gróf Széchenyi István Általános Iskola 14:45-15:45
Csütörtök Gróf Széchenyi István Általános Iskola 14:45-15:45

Kapusedzések

Hely Idő Kapusok
Hétfő ÁMK 19:30-21:00 Duka Beatrix, Geda Regina, Kaffka Eszter, Koós Virág, Pompor Anikó
Györki Tamás, Horváth Zsombor, Levente Máté, Tövisháti Zsombor, Veszprémi Zsolt
Szerda ÁMK 17:30-18:30 Fehér Fanni, Fülöp Dóra, Lakatos Szintia, Purthál Jázmin
Fehérvári Máté
Szerda ÁMK 18:30-20:00 Duka Beatrix, Geda Regina, Kaffka Eszter, Koós Virág, Pompor Anikó
Györki Tamás, Horváth Zsombor, Levente Máté, Tövisháti Zsombor, Veszprémi Zsolt
Péntek ÁMK 17:00-17:45 Máté Alexandra, Schultz Veronika, Hegedűs Dorina
17:45-18:30 Egri Sándor, Filep Márk, Veszprémi Balázs

Rehabilitációs foglakozások

Hely Idő
Szerda ÁMK 18:30-20:00
Előzetes bejelentkezés szükséges
Laukó Nóra:
+36 70 614 4642