Tervezett edzésidőpontok 2018. szeptember 3-tól

 

Penszki Gergely csoportja, felnőtt női és ifjúsági leányok

Hely Idő
Hétfő ÁMK Csarnok 19:00-20:30
Kedd Gróf Széchenyi István Általános Iskola 17:30-19:00
Szerda ÁMK Csarnok 18:30-20:00
Csütörtök ÁMK Csarnok 18:30-20:00
Péntek ÁMK Csarnok 19:00-20:30

Gálhidi Zsuzsa csoportja, 2003-2004 között született leányok

Hely Idő
Hétfő ÁMK Csarnok 16:00-17:30
Kedd Eötvös József Általános Iskola 18:00-19:30
Csütörtök Gróf Széchenyi István Általános Iskola 17:30-19:00
Péntek ÁMK Csarnok 17:00-18:30

Csányi László csoportja, 2003-2004 között született leányok

Hely Idő
Hétfő ÁMK Csarnok 16:00-17:30
Szerda ÁMK Csarnok 16:00-17:15
Csütörtök ÁMK Csarnok 17:00-18:30
Péntek Gróf Széchenyi István Általános Iskola 17:30-19:00

Gálhidi Zsuzsa csoportja, 2005-2006 között született leányok

Hely Idő
Hétfő Eötvös József Általános Iskola 18:00-19:30
Kedd ÁMK Csarnok 16:00-17:00
Szerda Gróf Széchenyi István Általános Iskola 18:30-20:00
Csütörtök ÁMK Csarnok 16:00-17:00

Debreceni Péter csoportja, 2007-2008 között született leányok

Hely Idő
Kedd Vermes Miklós Általános Iskola 17:00-18:30
Csütörtök ÁMK Csarnok 16:00-17:00
Péntek Gróf Széchenyi István Általános Iskola 16:00-17:30

Győrffy Sándor csoportja, felnőtt férfi és ifjúsági fiúk

Hely Idő
Hétfő ÁMK Csarnok 20:30-22:00
Szerda ÁMK Csarnok 20:00-21:00
Csütörtök Chili Fitness 19:30-21:00
Péntek ÁMK Csarnok 20:30-22:00

Farkas Zsolt csoportja, 2002-2005 között született fiúk

Hely Idő
Hétfő ÁMK Csarnok 17:30-19:00
Kedd ÁMK 17:00-18:30
Szerda ÁMK 17:15-18:30
Csütörtök Vermes Miklós Általános Iskola 19:00-20:30

Oláh Norbert csoportja, 2006-2007 között született fiúk

Hely Idő
Kedd ÁMK Csarnok 18:30-20:00
Szerda Gróf Széchenyi István Általános Iskola 17:00-18:30
Csütörtök Gróf Széchenyi István Általános Iskola 16:00-17:30
Péntek ÁMK Csarnok 16:00-17:30

Kéri Mózes csoportja, 2007-2008 között született fiúk

Hely Idő
Hétfő Gróf Széchenyi István Általános Iskola 17:30-19:00
Kedd ÁMK Csarnok 18:30-20:00
Szerda Eötvös József Általános Iskola 18:00-19:30
Csütörtök Eötvös József Általános Iskola 18:00-19:30
Péntek Eötvös József Általános Iskola 18:00-19:30

Gellérfi Éva csoportja, 2009-2010 között született leányok és fiúk

Hely Idő
Hétfő Eötvös József Általános Iskola 17:00-18:00
Szerda Eötvös József Általános Iskola 17:00-18:00
Péntek Eötvös József Általános Iskola 17:00-18:00

Gellérfi Éva csoportja, 2009-2010 között született leányok és fiúk

Hely Idő
Kedd Vermes Miklós Általános Iskola 16:00-17:00
Csütörtök Vermes Miklós Általános Iskola 16:00-17:00

Udvary Erika csoportja, 2009-2010 között született leányok és fiúk

Hely Idő
Hétfő Gróf Széchenyi István Általános Iskola 14:45-15:45
Csütörtök Gróf Széchenyi István Általános Iskola 14:45-15:45

Kapusedzések

Hely Idő Kapusok
Hétfő ÁMK Csarnok 18:00-19:30 Fehér Fanni, Fülöp Dóra, Hegedűs Dorina, Lakatos Szintia, Máté Alexandra, Purthál Jázmin, Schultz Veronika
Fehérvári Máté, Filep Márk, Veszprémi Balázs
19:30-21:00 Duka Beatrix, Geda Regina, Kaffka Eszter, Koós Virág
Györki Tamás, Horváth Zsombor, Levente Máté, Veszprémi Zsolt
Szerda ÁMK Csarnok 18:00-19:30 Fehér Fanni, Fülöp Dóra, Hegedűs Dorina, Lakatos Szintia, Máté Alexandra, Purthál Jázmin, Schultz Veronika
Fehérvári Máté, Filep Márk, Veszprémi Balázs
19:30-21:00 Duka Beatrix, Geda Regina, Kaffka Eszter, Koós Virág
Györki Tamás, Horváth Zsombor, Levente Máté, Veszprémi Zsolt

Rehabilitációs foglakozások

Hely Idő
Szerda ÁMK 18:30-20:00
Előzetes bejelentkezés szükséges
Laukó Nóra:
+36 70 614 4642