Tervezett edzésidőpontok 2019. november 4-től

 

Varga Márta csoportja, felnőtt és ifjúsági nők

HelyIdő
HétfőFitness 200017:00-19:00
KeddÁMK Csarnok06:30-07:30
KeddGróf Széchenyi István Általános Iskola18:00-20:00
SzerdaÁMK Csarnok20:00-21:30
CsütörtökÁMK Csarnok18:30-20:00
PéntekÁMK Csarnok19:00-20:30

Csányi László csoportja, 2004-2005 között született leányok

HelyIdő
HétfőÁMK Csarnok18:00-19:15
KeddÁMK Csarnok18:30-20:00
SzerdaÁMK Csarnok16:00-17:15
CsütörtökÁMK Csarnok17:00-18:30
PéntekGróf Széchenyi István Általános Iskola17:30-19:00

Gálhidi Zsuzsa csoportja, 2005-2006 között született leányok

HelyIdő
HétfőÁMK Csarnok18:00-19:15
KeddÁMK Csarnok18:30-20:00
SzerdaÁMK Csarnok16:00-17:15
CsütörtökEötvös József Általános Iskola18:00-19:30
PéntekGróf Széchenyi István Általános Iskola17:30-19:00

Debreceni Péter csoportja, 2007-2008 között született leányok

HelyIdő
KeddEötvös József Általános Iskola18:00-19:30
SzerdaGróf Széchenyi István Általános Iskola16:00-17:30
CsütörtökÁMK Csarnok16:00-17:00
PéntekÁMK Csarnok16:00-17:30

Gálhidi Zsuzsa csoportja, 2009-2010 között született leányok

HelyIdő
HétfőGróf Széchenyi István Általános Iskola16:00-17:30
KeddÁMK Csarnok16:00-17:00
PéntekGróf Széchenyi István Általános Iskola16:00-17:30

Győrffy Sándor csoportja, felnőtt és ifjúsági férfiak

HelyIdő
HétfőÁMK Csarnok20:30-22:00
SzerdaÁMK Csarnok18:30-20:00
CsütörtökFitness 200020:00-21:30
PéntekÁMK Csarnok20:30-22:00

Farkas Zsolt csoportja, 2003-2006 között született fiúk

HelyIdő
HétfőÁMK Csarnok19:15-20:30
KeddÁMK16:30-18:30
SzerdaFitness 200016:00-17:30
CsütörtökVermes Miklós Általános Iskola19:00-20:30
PéntekÁMK17:00-19:00

Kéri Mózes csoportja, 2007-2008 között született fiúk

HelyIdő
KeddVermes Miklós Általános Iskola17:00-18:30
SzerdaÁMK Csarnok17:15-18:30
CsütörtökGróf Széchenyi István Általános Iskola17:30-19:00
PéntekÁMK Csarnok17:30-19:00

Oláh Norbert csoportja, 2007-2008 között született fiúk

HelyIdő
HétfőEötvös József Általános Iskola18:00-19:30
SzerdaEötvös József Általános Iskola18:00-19:30
CsütörtökÁMK Csarnok16:00-17:00
PéntekEötvös József Általános Iskola18:00-19:30

Kéri Mózes csoportja, 2009-2010 között született fiúk

HelyIdő
HétfőGróf Széchenyi István Általános Iskola17:30-19:00
KeddÁMK Csarnok16:00-17:00
CsütörtökGróf Széchenyi István Általános Iskola16:00-17:30

Gellérfi Éva csoportja, 2011-2012 között született leányok és fiúk

HelyIdő
HétfőEötvös József Általános Iskola17:00-18:00
SzerdaEötvös József Általános Iskola17:00-18:00
PéntekEötvös József Általános Iskola17:00-18:00

Gellérfi Éva csoportja, 2011-2012 között született leányok és fiúk

HelyIdő
KeddVermes Miklós Általános Iskola16:00-17:00
CsütörtökVermes Miklós Általános Iskola16:00-17:00

Udvary Erika csoportja, 2011-2012 között született leányok és fiúk

HelyIdő
HétfőGróf Széchenyi István Általános Iskola15:00-16:00
CsütörtökGróf Széchenyi István Általános Iskola15:00-16:00

Kapusedzések

HelyIdőKapusok
Hétfő

Mészáros Péter

ÁMK Csarnok18:00-19:00Bolega Emma, Csillag Levente, Fodor Gergő, Paraliticci-Harsányi Santiago
19:00-20:00Máté Alexandra, Morovián Aida, Pletser Petra, Szemző Csillag Virág, Fehérvári Máté, Polgár Dávid
20:00-21:00Györki Tamás, Horváth Márton, Veszprémi Zsolt
Kedd

Kovácsné Balogh Judit

Széchenyi Iskola18:00-20:00Duka Viktória, Fehér Fanni, Kaffka Eszter, Lakatos Szintia, Lipovics Gabriella
Szerda

Mészáros Péter

ÁMK Csarnok18:30-20:00Györki Tamás, Horváth Márton, Veszprémi Zsolt
Csütörtök

Kovácsné Balogh Judit

ÁMK Csarnok 18:30-20:00Duka Viktória, Fehér Fanni, Kaffka Eszter, Lakatos Szintia, Lipovics Gabriella

Korrekciós foglakozások

HelyIdő
HétfőÁMK Csarnok17:30-19:00
KeddÁMK Csarnok18:30-20:00
PéntekÁMK Csarnok19:00-20:30
Előzetes bejelentkezés szükséges
Kincse Balázs:
+36 30 877 1894

Sportmasszázs

HelyIdő
KeddÁMK Csarnok16:00-20:00
CsütörtökÁMK Csarnok16:00-20:00
Előzetes bejelentkezés szükséges
Berán Antal:
+36 30 852 4617