Tervezett edzésidőpontok 2024. január 2-től
Tóth Máté csoportja, felnőtt nők
Hely | Idő | |
Hétfő | Kondi (Laurencz László Sportcsarnok) Laurencz László Sportcsarnok | 17.30-18.30 18.30-19.30 |
Kedd | ÁMK Csarnok | 19.30-21.00 |
Szerda | Kondi (Laurencz László Sportcsarnok) | 18.30-20.00 |
Csütörtök | Laurencz László Sportcsarnok | 19.30-21.00 |
Péntek | Laurencz László Sportcsarnok | 19.00-20.30 |
Tóth Máté csoportja, U19-es nők
Hely | Idő | |
Hétfő | Laurencz László Sportcsarnok | 17.00-18.30 |
Kedd | Laurencz László Sportcsarnok | 18.00-19.30 |
Szerda | ÁMK Csarnok | 19.30-21.00 |
Csütörtök | Laurencz László Sportcsarnok | 15.30-17.00 |
Péntek | Kondi (Laurencz László Sportcsarnok) | 18.00-19.00 |
Meggyes Rita csoportja, U17-es leányok
Hely | Idő | |
Hétfő | Laurencz László Sportcsarnok | 17.00-18.30 |
Kedd | Laurencz László Sportcsarnok | 18.00-19.30 |
Szerda | ÁMK Csarnok | 18.00-19.30 |
Csütörtök | Laurencz László Sportcsarnok | 15.30-17.00 |
Péntek | Kondi (Laurencz László Sportcsarnok) | 17.00-18.00 |
Erdős Éva csoportja, 2009-2010 között született leányok
Hely | Idő | |
Hétfő | Eötvös József Általános Iskola | 18.00-19.30 |
Kedd | „Budapest” Baptista Szakiskola (régi Vermes) | 17.00-18.30 |
Szerda | Laurencz László Sportcsarnok | 17.00-18.00 |
Csütörtök | Laurencz László Sportcsarnok | 17.00-18.30 |
Péntek | ÁMK Csarnok | 18.00-19.30 |
Gálhidiné Nagy Zsuzsanna és Szijártó Máté csoportja, 2011-2012 között született leányok
Hely | Idő | |
Hétfő | Laurencz László Sportcsarnok | 15.30-17.00 |
Szerda | Eötvös József Általános Iskola | 18.00-19.30 |
Csütörtök | Széchenyi István Általános Iskola | 15.45-17.00 |
Péntek | Laurencz László Sportcsarnok | 15.30-16.30 |
Csányi László csoportja, 2013-2014 között született leányok
Hely | Idő | |
Hétfő | Széchenyi István Általános Iskola | 16.00-17.00 |
Kedd | Széchenyi István Általános Iskola | 15.45-17.00 |
Péntek | Széchenyi István Általános Iskola | 15.45-17.00 |
Csepregi Tamás csoportja, felnőtt férfiak
Hely | Idő | |
Hétfő | Laurencz László Sportcsarnok | 19.30-21.00 |
Kedd | Laurencz László Sportcsarnok | 19.30-21.00 |
Szerda | Laurencz László Sportcsarnok | 19.30-21.00 |
Csütörtök | Kondi (Laurencz László Sportcsarnok) | 19.30-20.30 |
Péntek | ÁMK Csarnok | 19.30-21.00 |
Matuz István csoportja, U20-as férfiak
Hely | Idő | |
Hétfő | Laurencz László Sportcsarnok | 19.30-21.00 |
Kedd | Laurencz László Sportcsarnok | 19.30-21.00 |
Szerda | Laurencz László Sportcsarnok | 15.30-17.00 |
Csütörtök | Kondi (Laurencz László Sportcsarnok) | 17.30-18.30 |
Péntek | ÁMK Csarnok | 19.30-21.00 |
Szekeres Ádám csoportja, U18-as fiúk
Hely | Idő | |
Hétfő | ÁMK Csarnok | 18.30-19.30 |
Kedd | Laurencz László Sportcsarnok | 16.30-18.00 |
Szerda | Laurencz László Sportcsarnok | 15.30-17.00 |
Csütörtök | Laurencz László Sportcsarnok | 18.30-19.30 |
Péntek | Kondi (Laurencz László Sportcsarnok) | 16.00-17.00 |
Szekeres Ádám és Szijártó Máté csoportja, 2009-2010 között született fiúk
Hely | Idő | |
Hétfő | ÁMK Csarnok | 18.00-19.30 |
Szerda | Laurencz László Sportcsarnok | 18.00-19.30 |
Csütörtök | Eötvös József Általános Iskola | 18.00-19.30 |
Péntek | Laurencz László Sportcsarnok | 18.00-19.30 |
Földi Gábor csoportja, 2011-2012 között született fiúk
Hely | Idő | |
Kedd | Laurencz László Sportcsarnok | 15.30-16.30 |
Szerda | Széchenyi István Általános Iskola | 16.00-17.00 |
Csütörtök | ÁMK Csarnok | 18.00-19.30 |
Péntek | Laurencz László Sportcsarnok | 16.30-18.00 |
Nagy András csoportja, 2013-2014 között született fiúk
Hely | Idő | |
Kedd | Eötvös József Általános Iskola | 18.00-19.30 |
Csütörtök | „Budapest” Baptista Szakiskola (régi Vermes) | 17.30-19.00 |
Péntek | Eötvös József Általános Iskola | 17.00-18.30 |
Kovácsné Balogh Judit csoportja, 2015-2016 között született leányok és fiúk
Hely | Idő | |
Kedd | ÁMK Csarnok | 16.00-17.00 |
Csütörtök | ÁMK Csarnok | 16.00-17.00 |
Udvary Erika csoportja, 2015-2016 között született leányok és fiúk
Hely | Idő | |
Hétfő | Eötvös József Általános Iskola | 17.00-18.00 |
Szerda | Eötvös József Általános Iskola | 17.00-18.00 |
Csányi László csoportja, 2013-2014 között született leányok és fiúk
Hely | Idő | |
Hétfő | Széchenyi István Általános Iskola | 15.00-16.00 |
Szerda | Széchenyi István Általános Iskola | 15.00-16.00 |
Gálhidiné Nagy Zsuzsanna csoportja, 2015-2016 között született leányok és fiúk
Hely | Idő | |
Kedd | „Budapest” Baptista Szakiskola (régi Vermes) | 16.00-17.00 |
Péntek | „Budapest” Baptista Szakiskola (régi Vermes) | 16.00-17.00 |
Kapusedzések
Hely | Idő | Kapusok | |
Hétfő | |||
Kaffka Eszter | Laurencz László Sportcsarnok | 14.45-15.45 | |
Kaffka Eszter | Laurencz László Sportcsarnok | 15.45-16.45 | |
Kedd | |||
Kaffka Eszter | Laurencz László Sportcsarnok | 14.45-15.45 | |
Kaffka Eszter | Laurencz László Sportcsarnok | 15.45-16.45 |
Korrekciós foglalkozások
Gyógytornász: Fazekas Pálma | Hely | Idő |
Kedd | Laurencz László Sportcsarnok Konditerem | 16:00-20:00 |
Csütörtök | Laurencz László Sportcsarnok Konditerem | 16:00-20:00 |
Péntek | Laurencz László Sportcsarnok Konditerem | 16:00-20:00 |
Előzetes bejelentkezés szükséges, ami az Egészség menüpont alatt lehetséges! |
Sportmasszázs
Masszőr: Mike Balázs | Hely | Idő |
Kedd | Laurencz László Sportcsarnok Egészségügyi helyiség | 16:00-20:00 |
Csütörtök | Laurencz László Sportcsarnok Egészségügyi helyiség | 16:00-20:00 |
Péntek | Laurencz László Sportcsarnok Egészségügyi helyiség | 16:00-20:00 |
Előzetes bejelentkezés szükséges, ami az Egészség menüpont alatt lehetséges! |