Tervezett edzésidőpontok 2022. október 26-tól

 

Erdős Éva csoportja, felnőtt nők

HelyIdő
HétfőFitness 200015:30-17:30
KeddÁMK Csarnok19:30-21:00
SzerdaÁMK Csarnok18:00-19:30
CsütörtökÁMK Csarnok18:00-19:30
PéntekÁMK Csarnok18:00-19:30

Meggyes Rita csoportja, 2004-2007 között született leányok

HelyIdő
HétfőFitness 200015:30-17:30
KeddÁMK Csarnok19:30-21:00
SzerdaÁMK Csarnok16:30-18:00
CsütörtökÁMK Csarnok16:30-18:00
PéntekÁMK Csarnok15:30-16:30

Kéri Mózes csoportja, 2008-2009 között született leányok

HelyIdő
HétfőÁMK Csarnok16:30-18:00
KeddÁMK Csarnok15:30-16:30
SzerdaEötvös József Általános Iskola18:00-19:30
CsütörtökSzéchenyi István Általános Iskola15:30-17:00
PéntekEötvös József Általános Iskola17:00-18:30

Kéri Mózes csoportja, 2010-2011 között született leányok

HelyIdő
KeddVermes Miklós Általános Iskola17:00-18:30
SzerdaÁMK Csarnok15:30-16:30
CsütörtökEötvös József Általános Iskola18:00-19:30
PéntekSzéchenyi István Általános Iskola15:30-17:00

Csányi László csoportja, 2012-2013 között született leányok

HelyIdő
HétfőSzéchenyi István Általános Iskola16:00-17:30
KeddSzéchenyi István Általános Iskola15:30-17:00
CsütörtökVermes Miklós Általános Iskola17:30-19:00

Bona Gergő csoportja, felnőtt férfiak

HelyIdő
HétfőÁMK Csarnok19:30-21:00
KeddÁMK Csarnok18:00-19:30
SzerdaÁMK Csarnok19:30-21:00
CsütörtökFitness 200019:00-20:30
PéntekÁMK Csarnok19:30-21:00

Bona Gergő csoportja, 2003-2005 között született fiúk

HelyIdő
HétfőÁMK Csarnok19:30-21:00
KeddÁMK Csarnok18:00-19:30
SzerdaÁMK Csarnok19:30-21:00
CsütörtökFitness 200019:00-20:30
PéntekÁMK Csarnok19:30-21:00

Matuz István csoportja, 2006-2008 között született fiúk

HelyIdő
HétfőÁMK Csarnok18:00-19:30
KeddÁMK Csarnok16:30-18:00
SzerdaÁMK Csarnok16:30-18:00
CsütörtökFitness 200016:30-18:00
PéntekÁMK Csarnok16:30-18:00

Koncsár Gergely csoportja, 2009-2010 között született fiúk

HelyIdő
HétfőÁMK Csarnok15:30-17:00
KeddEötvös József Általános Iskola18:00-19:30
SzerdaÁMK Csarnok15:30-16:30
CsütörtökÁMK Csarnok15:30-16:30

Forgács Klaudia csoportja, 2011-2013 között született fiúk

HelyIdő
HétfőEötvös József Általános Iskola18:00-19:30
SzerdaSzéchenyi István Általános Iskola16:00-17:30
PéntekÁMK Csarnok16:30-18:00

Kovácsné Balogh Judit csoportja, 2013-2014 között született leányok és fiúk

HelyIdő
KeddÁMK Csarnok15:30-16:30
CsütörtökÁMK Csarnok15:30-16:30

Udvary Erika csoportja, 2013-2014 között született leányok és fiúk

HelyIdő
HétfőEötvös József Általános Iskola17:00-18:00
SzerdaEötvös József Általános Iskola17:00-18:00

Udvary Erika csoportja, 2013-2014 között született leányok és fiúk

HelyIdő
KeddKazinczy Ferenc Általános Iskola
PéntekKazinczy Ferenc Általános Iskola

Csányi László csoportja, 2013-2014 között született leányok és fiúk

HelyIdő
HétfőSzéchenyi István Általános Iskola15:00-16:00
SzerdaSzéchenyi István Általános Iskola15:00-16:00

Horvácki Márió csoportja, 2013-2014 között született leányok és fiúk

HelyIdő
KeddVermes Miklós Általános Iskola16:00-17:00
PéntekVermes Miklós Általános Iskola16:00-17:00

Kapusedzések

HelyIdőKapusok
Kedd
Kaffka EszterÁMK Csarnok15:00-16:00Buliczka Nóra, Morvai Orsolya Zoé
Kovácsné Balogh JuditÁMK Csarnok19:00-20:00
Kovácsné Balogh JuditÁMK Csarnok20:00-21:00
Szerda
Kaffka EszterÁMK Csarnok15:00-16:00Fodor Norbert, Bornyi Zsombor, Molnár-Gábor Dániel, Nagy Levente
Kaffka EszterÁMK Csarnok16:00-17:00Szabó Enikő, Bolega Emma, Udvari Jázmin
Kaffka EszterÁMK Csarnok17:00-18:00Paraliticci Harsányi Santiago, Csillag Levente
Csütörtök
Kovácsné Balogh JuditÁMK Csarnok19:00-20:00
Kovácsné Balogh JuditÁMK Csarnok20:00-21:00

Korrekciós foglalkozások

HelyIdő
KeddÁMK Csarnok16:00-20:00
SzerdaÁMK Csarnok16:00-20:00
PéntekÁMK Csarnok16:00-20:00
Előzetes bejelentkezés szükséges
Csaba Zsófia:
+36 30 240 2513

Sportmasszázs

HelyIdő
HétfőÁMK Csarnok egészségügyi helyiség15:00-20:00
KeddÁMK Csarnok egészségügyi helyiség15:00-20:00
CsütörtökÁMK Csarnok egészségügyi helyiség15:00-20:00
Előzetes bejelentkezés szükséges
Jakab Gábor:
+36 70 386 5865