Tervezett edzésidőpontok 2020. november 2-tól

 

Varga Márta csoportja, felnőtt és ifjúsági nők

HelyIdő
HétfőLaurencz László Sportcsarnok kondicionáló terem16:00-19:00
KeddLaurencz László Sportcsarnok06:30-07:30
KeddÁMK Csarnok19:30-21:00
SzerdaLaurencz László Sportcsarnok20:00-21:30
CsütörtökLaurencz László Sportcsarnok18:15-19:45
PéntekLaurencz László Sportcsarnok2020:00-21:30

Meggyes Rita csoportja, 2004-2005 között született leányok

HelyIdő
HétfőLaurencz László Sportcsarnok kondicionáló terem19:00-20:00
HétfőÁMK Csarnok20:00-21:00
KeddLaurencz László Sportcsarnok16:00-17:30
SzerdaLaurencz László Sportcsarnok18:30-20:00
CsütörtökLaurencz László Sportcsarnok17:00-18:15
PéntekLaurencz László Sportcsarnok16:00-17:30

Csányi László csoportja, 2006-2007 között született leányok

HelyIdő
HétfőÁMK Csarnok19:00-20:00
KeddLaurencz László Sportcsarnok kondicionáló terem18:00-18:30
KeddLaurencz László Sportcsarnok18:30-20:00
SzerdaLaurencz László Sportcsarnok17:00-18:30
Péntek Laurencz László Sportcsarnok19:00-20:00

Debreceni Péter csoportja, 2008-2009 között született leányok

HelyIdő
HétfőLaurencz László Sportcsarnok18:00-19:00
KeddLaurencz László Sportcsarnok17:30-18:30
SzerdaÁMK Csarnok17:00-18:00
PéntekÁMK Csarnok18:00-19:00

Gálhidi Zsuzsa csoportja, 2010-2011 között született leányok

HelyIdő
HétfőLaurencz László Sportcsarnok17:00-18:00
SzerdaLaurencz László Sportcsarnok16:00-17:00
CsütörtökLaurencz László Sportcsarnok16:00-17:00

Bona Gergő csoportja, felnőtt és ifjúsági férfiak

HelyIdő
HétfőLaurencz László Sportcsarnok20:00-21:00
KeddLaurencz László Sportcsarnok kondicionáló terem19:00-20:00
KeddLaurencz László Sportcsarnok20:00-21:30
Szerda ÁMK Csarnok20:00-21:30
CsütörtökLaurencz László Sportcsarnok19:30-21:00
PéntekÁMK Csarnok20:00-21:30

Farkas Zsolt csoportja, 2003-2006 között született fiúk

HelyIdő
HétfőLaurencz László Sportcsarnok kondicionáló terem19:00-20:00
HétfőÁMK Csarnok20:00-21:00
KeddÁMK Csarnok18:00-19:30
SzerdaÁMK Csarnok19:00-20:00
CsütörtökÁMK Csarnok18:00-19:30
PéntekLaurencz László Sportcsarnok17:30-19:00

Nagy Imre csoportja, 2007-ben született fiúk

HelyIdő
Hétfő Laurencz László Sportcsarnok19:00-20:00
KeddÁMK Csarnok18:00-19:30
SzerdaÁMK Csarnok18:00-19:00
PéntekÁMK Csarnok19:00-20:00

Kéri Mózes csoportja, 2008-2009 között született fiúk

HelyIdő
HétfőLaurencz László Sportcsarnok18:00-19:00
KeddLaurencz László Sportcsarnok17:30-18:30
SzerdaÁMK Csarnok17:00-18:00
PéntekÁMK Csarnok18:00-19:00

Kéri Mózes csoportja, 2010-2011 között született fiúk

HelyIdő
HétfőLaurencz László Sportcsarnok17:00-18:00
SzerdaLaurencz László Sportcsarnok16:00-17:00
CsütörtökLaurencz László Sportcsarnok16:00-18:00

Gellérfi Éva csoportja, 2012-2013 között született leányok és fiúk

HelyIdő
HétfőLaurencz László Sportcsarnok16:00-17:00
SzerdaÁMK Csarnok16:00-17:00

Udvary Erika csoportja, 2012-2013 között született leányok és fiúk

HelyIdő
HétfőLaurencz László Sportcsarnok16:00-17:00
SzerdaÁMK Csarnok16:00-17:00

Udvary Erika csoportja, 2012-2013 között született leányok és fiúk

HelyIdő
HétfőLaurencz László Sportcsarnok16:00-17:00
SzerdaÁMK Csarnok16:00-17:00

Kapusedzések

HelyIdőKapusok
Kedd
Kaffka EszterLaurencz László Sportcsarnok17:00-18:00Fodor Gergő, Csillag Levente, Paraliticci-Harsányi Santiago
Kovácsné Balogh Judit, Kaffka EszterLaurencz László Sportcsarnok18:00-19:00Lakatos Szintia, Szemző Csillag, Purthál Jázmin, Fehérvári Máté
Kovácsné Balogh JuditLaurencz László Sportcsarnok19:00-20:00Kaffka Eszter, Lipovics Gabriella, Vukmann Viktória
Kovácsné Balogh JuditLaurencz László Sportcsarnok20:00-21:00Györki Tamás, Horváth Márton, Veszprémi Zsolt
Csütörtök
Kaffka EszterLaurencz László Sportcsarnok16:30-17:30Bolega Emma, Máthé Alexandra, Pletser Petrta, Purthál Jázmin
Kovácsné Balogh JuditLaurencz László Sportcsarnok17:30-18:30Lakatos Szintia, Szemző Csillag, Polgár Dávid, Fehérvári Máté
Kovácsné Balogh JuditLaurencz László Sportcsarnok18:30-19:30Kaffka Eszter, Lipovics Gabriella, Vukmann Viktória
Kovácsné Balogh JuditLaurencz László Sportcsarnok19:30-20:30Györki Tamás, Horváth Márton, Veszprémi Zsolt

Korrekciós foglalkozások

HelyIdő
KeddLaurencz László Sportcsarnok rehabilitációs helyiség16:00-20:00
SzerdaLaurencz László Sportcsarnok rehabilitációs helyiség16:00-20:00
CsütörtökLaurencz László Sportcsarnok rehabilitációs helyiség16:00-20:00
Előzetes bejelentkezés szükséges
Jakab Dorottya:
+36 30 901 5989

Sportmasszázs

HelyIdő
HétfőLaurencz László Sportcsarnok egészségügyi helyiség16:00-20:00
SzerdaLaurencz László Sportcsarnok egészségügyi helyiség16:00-20:00
Előzetes bejelentkezés szükséges
Kuncz Gábor:
+36 30 819 0605