UTÁNPÓTLÁS: I. osztályú ifjúsági leány bajnokság menetrendje

Női ifjúsági I. osztály, Keleti csoport

*a mérkőzések helyszíne és időpontja még változhat

FordulóDátumIdőpontHelyszínHazai csapatVendégcsapatEredmény
1.2020.09.0416:00 Főnix csarnokDebrecen, Kassai út 28DVSC SCHAEFFLERCsepel DSE29:25
2.elhalasztva14:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSEFTC KN KFT.0:0
3.elhalasztva15:45 Elektromos csarnokBudapest Népfürdő út 18-20.MTK BudapestCsepel DSE0:0
4.elhalasztva14:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSE Váci NKSE0:0
7.2020.10. 0318:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSEBékéscsabai ENKSE19:32
5.2020.10.0718:20Móricz Zsigmond GimnáziumSzentendre, Kálvária utca 16.Szentendrei NKECsepel DSE28:35
6.2020.10.1414:00Városi SportcsarnokKisvárda, Flórián tér 6.KisvárdaCsepel DSE0:0
8.2020.10. 3016:00Hódos Imre Városi Sport és RendezvénycsarnokHajdúnánás, Hunyadi utca 9.Hajdúnánás SKCsepel DSE0:0
9.2020.11.0814:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSEGBB ZRT. Kecskeméti NKSE0:0
10.2020.11.1217:00Pénzügyőr SportcsarnokBudapest, Kőér utca 1/aPénzügyőr SECsepel DSE0:0
11.2020.11.1816:30Déri Miksa SzKISzeged, Kálvária tér 7.PC Trade Szegedi NKECsepel DSE0:0
12.2020.11.2618:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSEOxxo Energy Orosházi NKC0:0
13.2021.01.17Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSEDKA0:0
14.2021.01.3114:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSEDVSC Schaeffler0:0
15.2021.02.0617:00Elek Gyula ArénaBudapest, Kőbányai út 47/bFTC KN KFT.Csepel DSE0:0
16.2021.02.2114:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSEMTK Budapest0:0
17.2021.02.2716:00Városi SportcsarnokVác, Bán Márton út 3.Váci NKSECsepel DSE0:0
18.2021.03.0714:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSESzentendrei NKE0:0
19.2021.03.2814:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSEKisvárda0:0
20.2021.03.3115:30Városi SportcsarnokBékéscsaba, Gyulai út 44.Békéscsabai ENKSECsepel DSE0:0
21.2021.04.1114:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSEHajdúnánás SK0:0
22.2021.04.2117:30II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. SportcsarnokKecskemét, Tóth László stny. 2.GBB ZRT. Kecskeméti NKSECsepel DSE0:0
23.2021.05.02Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSEPénzügyőr SE0:0
24.2021.05.0615:45Városi SportcsarnokOrosháza, Eötvös tér 2.Oxxo Energy Orosházi NKCCsepel DSE0:0
25.2021.05.2314:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSEPC Trade Szegedi NKE0:0
26.2021.05.3018:00DKA SportcsarnokVác, Téglaház út 1.DKACsepel DSE0:0