NBI NŐI IFJÚSÁGI: Bajnoki Menetrend

Női ifjúsági I. osztály, Keleti csoport

*a mérkőzések helyszíne és időpontja még változhat

FordulóDátumIdőpontHelyszínHazai csapatVendégcsapatEredmény
1.2021.09.1218:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSEKecskeméti NKSE23:22
2.2021.09.1816:00Városi Sportcsarnok4600 Kisvárda, Flórián tér 6.KisvárdaCsepel DSE41:22
3.2021.09.2416:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSESzentendrei NKE40:24
4.2021.10.0312:00DKA Sportcsarnok2600 Vác, Téglaház út 1.DKACsepel DSE39:21
5.2021.10.2418:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSEVáci NKSE27:31
6.2021.10.2816:00Városi Sportcsarnok5900 Orosháza, Eötvös tér 2.Oxxo-Energy Orosházi NKCCsepel DSE27:32
7.2021.11.0516:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSEFTC29:37
8.2021.11.1216:30Hódos Imre Városi Sport és Rendezvénycsarnok4080 Hajdúnánás, Iskola utca 4.Hajdúnánás SKCsepel DSE35:25
9.2021.11.1916:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSEMTK Budapest27:26
10.2021.11.2715:00Városi Sportcsarnok5600 Békéscsaba, Gyulai út 44.Békéscsabai ENKSECsepel DSE38:28
11.2022.01.1416:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSEDVSC Schaeffler21:34
12.2022.01.2116:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSEPC Trade SZNKE40:22
14.2022.01.2716:45Vasas Edzőcsarnok1139 Budapest, Fáy utca 58.Vasas SCCsepel DSE30:33
15.2022.02.0918:00II. Rákóczi Ferenc Ált. isk. Sportcsarnok6000 Kecskemét, Tóth László stny. 2.Kecskeméti NKSECsepel DSE21:29
16.2022.02.1816:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSEKisvárda20:23
17.2022.02.2318:00Móricz Zsigmond Gimn.2000 Szentendre, Kálvária út 14.Szentendrei NKECsepel DSE22:51
18.2022.03.1216:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSEDKA26:33
19.2022.03.1916:00Városi Sportcsarnok2600 Vác, Bán Márton utca 3.Váci NKSECsepel DSE37:26
20.2022.03.2516:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSE Oxxo-Energy Orosházi NKC33:21
21.2022.03.3018:15Elek Gyula Aréna1101 Budapest, Kőbányai út 47/aFTCCsepel DSE0:0
22.2022.04.0816:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSEHajdúnánás SK0:0
23.2022.04.1315:30Elektromos Sportcsarnok1138 Budapest, Népfürdő utca 20.MTK BudapestCsepel DSE0:0
24.2022.04.2916:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSEBékéscsabai ENKSE0:0
25.2022.05.0616:00Hódos Imre Sportcsarnok4028 Debrecen, Kassai út 32-34.DVSC SchaefflerCsepel DSE0:0
26.2022.05.1118:30Déri Miksa SzKI6724 Szeged, Kálvária tér 7.PC Trade SZNKECsepel DSE0:0
27.2022.05.2016:00Laurencz László Sportcsarnok1214 Bp., Simon Bolivár stny. 4-8.Csepel DSEVasas SC0:0