14.heti eredmények

A héten férfi gárdáink léptek pályára. Férfi ifjúsági és serdülő csapatunk itthon, míg férfi felnőtteink Pécsen játszottak bajnoki mérkőzést.

FU18 I.osztály Keleti csoport
2024.04.04. 14:00
Csepel DSE – OTP Bank-Pick Szeged 14:46 (8:25)

Keret: Csillag; Kiss B. 1, Borszuk 2, Matolcsi, Papacsek, Antal 2, Benedek, Magyar 5, Hilbert 1, Schneider 2, Babócsi, Lábodi 1

FU20 I.osztály Keleti csoport
2024.04.04. 16:00
Csepel DSE – OTP Bank-Pick Szeged 33:37 (16:17)

Az első félidőben nem működött rosszul a védekezés, ami mellé jöttek a kapusvédések is, elől pedig türelmesen, felépítve a támadásokat, gólokat tudtunk szerezni. A második félidőben kicsit fáradtunk, és a beálló körüli védekezést nehezebben oldottuk meg, elől jött 1-2 hiba és így alakult ki a 4-5 gólos vendég vezetés, amelyet aztán az ellenfél a végéig megtartott.

Keret: Alexa; Szentgyörgyi 3, Márkus B. 6, Borszuk, Papp 1, Prihoda 3, Schmidka 1, Szabó Máté 5, Szabó Márk, Szennai 5, Szijártó 9, Kiss B.

Csepregi Tamás: Gratulálok a srácoknak, okosan játszottunk, a védekezésünk 1 fokkal jobban működött, mint az előző meccsen. Megmutattuk, hogy senki sem mehet teljesen biztosra ellenünk hazai pályán. Ha egy kicsit szerencsésebbek vagyunk és a játékvezetés sem bizonytalankodik, akkor akár még szorosabb eredmény is kijöhetett volna! Jövő héten FTC-hez látogatunk, addig rendezzük a sorokat és önbizalommal telve érkezünk meg.

NBII Férfi felnőtt Dél-nyugat (E-F) Felsőház csoport
2024.04.06. 11:00
PTE PEAC – Csepel DSE 37:33 (16:17)

A mérkőzés kezdete nem volt rossz, ellenben a védekezésünk nem volt éles. Fej-fej mellett haladtak a csapatok. A második játékrészre beőröltek minket a körülmények, amin sajnos nem sikerült túllépnünk.

Keret: Pápay, Simon; Balogh 1, Berzéky 5, Elek 3, Emeberovics 8, Glózik 5, Kalmár 4, Nácsa 4, Nagy, Szabó 2, Szennai, Szijártó, Tóth 1

Csepregi Tamás: Nehéz mérkőzésre számítottam, de talán ennyire nem nehézre. Nem játszottunk jól, a védekezésünk nem volt feszes és kemény, ennek ellenére a körülmények egytől-egyig ellenünk játszottak. Sajnos elkezdtünk ezzel foglalkozni a játék helyett és már nem volt visszaút. Következő mérkőzés a NEKA csapata ellen, nagyon kemény lesz. Jobban fogunk felkészülni és stabilabb játékot fogunk majd játszani.