Barion Pixel

41.heti eredmények

Az év 41.hetében hétvégén játszott több csapatunk is mérkőzést. A sort U14-es fiaink kezdték.

OGYB FU14 IX.csoport
2024.10.05. 10:00
Csepel DSE – Hegyvidéki Sport 20:31 (5:12)

2024.10.05. 13:00
Körte HVSE II. – Csepel DSE 30:23 (14:11)

Szijártó Máté: A mutatott játékban történt előrelépés az előző fordulóhoz képest. A támadásban tudtuk mérsékelni a technikai hibákat, elindultunk bátran a kapu felé, amit hiányoltam múltkor. Védekezésen nagyon sokat kell csiszolni, fel kell keményedni és megállító faultokkal kell tördelnünk az ellenfelünk támadójátékát. Összességében tetszett, hogy visszaláttam dolgokat a két meccs alatt amiket gyakoroltunk, de még sokat kell dolgoznunk.

Lány U14-es csapatunk sem lustálkodott, a Népligeti faházban játszottak két mérkőzést.

OGYB LU14 XI.csoport
2024.10.05. 12:00
Csepel DSE – XVI Ker KMSE 13:30 (8:16)

2024.10.05. 16:00
Emericus SE – Csepel DSE 27:16 (14:10)

Vincze Zsuzsanna: Tudtuk, hogy két erős csapattal fogunk játszani a hétvégén. Ennek ellenére az első félidőben tudtuk tartani az iramot az ellenfelekkel. Sajnos az nem segített, hogy többször emberhátrányba kerültünk, de amikor hárman voltunk csak a pályán hat játékossal szemben gólt szereztünk, ez is mutatja a csapatunk akaratát, küzdését és erejét. Voltak nagyon szép játékok és szép megoldások. Az út elején vagyunk, edzésről edzésre, mérkőzésről mérkőzésre fejlődünk!!!!!

Férfi felnőtt csapatunk hazai pályán mérte össze erejét a Dunaharaszti csapatával, míg serdülő lányaink Deszkre utaztak. Mindkét csapatunk 1-1 ponttal a zsákban jött le a pályára.

NBII Férfi felnőtt F csoport
Csepel DSE – Dunaharaszti MTK 31:31 (15:13)

Az elejétől kezdve kapkodós volt a védekezés és a támadás is. Amit aztán sikerült kicsit rendeznünk. Támadásban nem volt problémánk összességében, de a védekezésünk nem volt elég feszes. A második félidőben nem tudtuk megoldani a beálló elleni védekezést, amit az ellenfél nagyon jól kihasznált. A támadás összességében nem volt rossz, a védekezésen van mit javítani.

Keret: Pápay, Simon; Bognár 1, Glózik 5, Kalmár, Szijártó, Tóth, Nácsa 3, Prihoda, Berzéky 1, Márkus G. 1, Bóka 2, Emberovics 9, Elek 7, Igali, Stiller 2

Csepregi Tamás: Gratulálok az ellenfélnek, nagyon jól kihasználták a hibáinkat. További sok sikert nekik. Részünkről a támadás nem volt rossz, de az első félidőben kicsit lassabb volt a játékunk. A második játékrészben több lerohanásunk és indulásunk is volt, amiket szélsőink jó százalékkal értékesítettek. A végén volt meccslabdánk is, amit nem sikerült sikeresen befejezni. Gratulálok a csapatnak, hiszen a végén magunkat húztuk ki a csávából. Jövő héten újabb mérkőzés következik, nem sok idő van bánkódni, megyünk tovább.

LU18 I.osztály Keleti csoport
Deszki SC – Csepel DSE 36:36 (20:21)

Két kulcs játékosunk nélkül érkeztünk a mérkőzésre. Ennek ellenére bíztam a csapatban. Kellő önbizalommal kezdtük a mérkőzést, annak ellenére ,hogy támadásban is és védekezésben is keresgéltem a felállásunkat. Az első félidő közepén védekezésben nem voltunk elég agresszívak, így 5 góllal is vezetett már a Deszk. Támadásban is bátran kézilabdáztunk, így a félidőben már mi vezettünk. A második félidőben megint egy rossz csere miatt felhoztuk magunkra ellenfelünket, de volt tartása a csapatnak és vissza tudtunk jönni a mérkőzésbe. Jól működtek páros kapcsolataink. A hajrában hibáztunk, de egy frenetikus védekezéssel, megmentettük az egy pontot.

Keret: Tőkés, Reiterer; Udvari, Balogh, Csillag, Tóth, Hegedüs 1, Krisztián 2, Lukács 2, Nikodém 13, Simon 7, Szőts 11, Nardai, Gál

Meggyes Rita: A bajnokság egy tanulási folyamat és mi tanulunk. A lányok kézilabdázni és küzdeni én pedig a mérkőzés szituációkban való viselkedésük alapján a csapatjátékot. Egyre jobbak leszünk mind egyénileg és csapat szinten. Gratulálok a lányoknak, mindenki jól játszott. Hajrá Csepel!

Felnőtt hölgyeink Szigetszentmiklósra látogattak és 2 ponttal tértek haza.

NBII Női felnőtt F csoport
2024.10.05. 18:00
Szigetszentmiklós NKSE II. – Csepel DSE 29:35 (14:16)

Keret: Vukmann, Taligás; Kanyik 6, Szijártó 3, Piazza, Tímár 3, Klacsák 1, Pindák 3, Pártos 3, Cservák, Vad 5, Rippel, Pethő 11, Csiki

Vasárnap női ifjúsági csapatunk hazai pályán aratott magabiztos győzelmet a Szigetszentmiklós csapata ellen.