6.heti eredmények

A 6.héten négy bajnoki mérkőzésen vettek részt csapataink. A sort férfi serdülő és ifjúsági csapatunk nyitotta szerdán Mezőkövesden, majd csütörtökön női U19 és U17-es együtteseink léptek pályára a Laurencz László sportcsarnokban.

FU18 I.osztály Keleti csoport
2024.02.07. 16:00
Mezőkövesdi KC – Csepel DSE 44:29 (29:14)

Az első félidőben támadásban hiba hibát követett, amiből gyors gólokat tudott lőni az ellenfelünk. A második félidőben megtaláltuk azt a sort, aki koncentráltan elől-hátul tudott kézilabdázni, így kozmetikázva az eredményen.

Keret: Csillag, Paraliticci-Harsányi; Kiss B. 1, Borszuk 2, Papacsek 3, Antal 4, Matolcsi, Czine, Benedek 4, Magyar 4, Gréczi 4, Kiss G. 5, Schneider 2, Sükösd

Szekeres Ádám: Sajnos az első félidőben úgy kézilabdáztunk mintha az első mérkőzésünket játszottuk volna, görcsösen rengeteg hibával. A második félidőben megtudtuk csinálni, amit kértem és gyakorlunk, így sokkal kevesebb hibával és lendületes támadásokkal tudtunk helyzeteket kialakítani. A második félidei teljesítménnyel elégedett vagyok, de amit az első félidőben műveltünk, az megpecsételte a sorsunkat.

FU20 I.osztály Keleti csoport
2024.02.07. 18:00
Mezőkövesdi KC – Csepel DSE 39:38 (20:17)

Keret: Fehérvári, Alexa; Stubits 1, Szijártó 7, Nagy-Pápay 3, Márkus B. 7, Szentgörgyi 2, Prihoda, Szennai 2, Gréczi, Kiss G., Márkus G. 6, Kosztoványi 7, Szabó Márk 3

Matuz István: Minden elismerés a játékosoké a mai napon, mind akaratban, küzdőszellemben, győzni akarásban. Magunkhoz képest a lehető legjobbat nyújtottuk, a végjátékban sajnos rossz döntéseket hoztunk, az ellenfél pedig élt a lehetőséggel. Egy pontot mindenképpen megérdemeltek volna a srácok.

LU17 I.osztály Nyugati csoport
2024.02.08. 14:00
Csepel DSE – Moyra-Budaörs Handball 27:37 (11:17)

Bátortalanul kezdtük a mérkőzést és sok hibával játszottunk. Az időkérés ellenére sem tudtuk rendezni sorainkat, nem tudtunk közelebb kerülni ellenfelünkhöz. A második félidő elején kaptunk egy új lendületet, sokkal bátrabban támadtuk a falat és a csapat lerohanásaink is működtek a védekezés váltás miatt. Ellenfelünk elkezdett 7-6-ot játszani, ami megint visszavett a lendületünkből.

Keret: Szabó, Hajdu; Balogh, Tóth, Hagara, Krisztián 1, Lukács, Nikodém 7, Simon, Szőts 2, Mészáros 8, Kiss, Tisóczki 8, Csillag, Kovács 1

Meggyes Rita: Bátortalan támadó játékkal, sok hibával és kevésbé jó kapus teljesítménnyel, kevés csapatot tudunk megverni ebben a mezőnyben. Nem szeretek hivatkozni rá, de egyoldalú játékvezetéssel sem tudunk mit kezdeni. Hétméteres arány: 1-9, kiállítás arány 5-0 Szerintem ez mindent elmond. Megyünk tovább, Hajrá Csepel!