Családi napot rendeztünk

Egyesületünk június 10-én 14:30 órától a Csepeli Ifjúsági Táborban megtartott éves rendes közgyűlését követően, családi napot tartott. Az időjárás kegyeibe fogadott minket, hiszen a délelőtti esőzés után a délutáni programunkra már a nap is kisütött. A közel 140 fős rendezvényen gyermekek, szülők és edzők is képviseltették magukat. Reméljük mindenki jól érezte magát! A jó hangulat megteremtéséhez hozzájárult, hogy a szülők, az edzők és a gyermekek, a beszélgetéseken túl, különböző játékos vetélkedők keretében megmérkőzhettek egymással. A küzdelmeket követően az éhség csillapítására került sor, hiszen a tárkonyos csirkeragú levesből és a sertés pörköltből mindenki kedvére fogyaszthatott. A vacsora után néhány szóban (bár sokak szerint túl sokban) ismertettük az elmúlt fél év eredményeit és a következő fél év terveit. Akiket még nem fárasztott le kellően a sok beszéd és az előzetes vetélkedés, azok az aszfaltos és salakos kézilabda pályákon rögtönöztek kézilabda derbiket.

Köszönjük a részvételt, a sok finom süteményt és a rengeteg papírt, amivel egyesületünk működését támogatták!

Reméljük az elkövetkező években még sok közös családi napi élményben lesz részünk!  

 

Budapest, 2012. június 11.

 

Köszönettel:

                Csepel Diáksport Egyesület