VI. Csepel DSE családi nap

Köszönjük szépen sportolóinknak és hozzátartozóiknak, hogy részvételükkel megtisztelték hatodik családi napi rendezvényünket! Külön köszönettel tartozunk a TT-Sales Kft-nek, aki 200db édesség csomagot biztosított egyesületünk rendelkezésére, hogy a családi nap, ill. a nyári tábor résztvevőinek egy kis meglepetést okozhassunk. Köszönjük a szülőknek, hogy ismét felvállalták a helyszíni bográcsozás minden terhét, hogy finomabbnál finomabb süteményeket készítettek és azt, hogy ismét rengeteg papírt hoztak, amivel támogatták egyesületünk működését! Reméljük mindenki jól érezte magát, hiszen volt lehetőség sokat beszélgetni, strand kézilabdázni, futballozni, ill. nem utolsó sorban a kivetítő előtt együtt szurkolni a Magyar labdarugó-válogatottnak Izland ellenében! Nagyszerű évadot zártunk, bízunk benne, hogy a következő, vagy inkább az elkövetkezők is hasonlóan szépek és sikeresek lesznek!

Mindenkinek nagyon tartalmas, boldog nyarat kívánunk!

Augusztusban újra találkozunk!

Az eseményről készült képeket honlapunkon “https://csepeldse.hu/kepgaleria/2016-06-18-vi-csepel-dse-csaladi-nap/” megtekinthetik.

Budapest, 2016. június 19.

Köszönettel:

Csepel DSE