2014-2015. évi Pest megye junior leány bajnokság
Mérkőzések helyszínei
Egyesület neve | Csarnok neve | Csarnok címe |
Albertirsa SE | Tessedik Sámuel Általános Iskola | 2730 Albertirsa, Győzelem u. 1 |
Budai Farkasok | Bálint Márton Általános- és Középiskola | 2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8. |
Csepel DSE | ÁMK Csarnok | 1214 Budapest, Simon Bolivár sétány 4-8. |
Dunakeszi KUSE | Radnóti Miklós Gimnázium | 2120 Dunakeszi, Bazsanth Vince u.10 |
FSZSE | ||
Jászárokszállási VSE | Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium | 5130 Jászapáti, Vasút 2. |
KASE | ||
Kóka KSK | Kóka Sportcsarnok | 2243 Kóka Dózsa Gy. u. 1 |
Százhalombattai NKKSE | Százhalombatta Városi Sportcsarnok | 2440 Százhalombatta, Vasút utca 41. |
Sülysápi KSK | Korösi Csoma Sándor Általános Iskola | 2252 Tóalmás, Béke u. 27 |
Bajnoki mérkőzések időpontjai
Forduló | Dátum | Időpont | Hazai csapat | Vendég csapat | Eredmény | |||
2. | 2014.09.14 | 11:00 | Csepel DSE | – | Jászárokszállási VSE | 36 | : | 19 |
3. | 2014.09.21 | 16:30 | Csepel DSE | – | Kóka KSK | 46 | : | 23 |
4. | 2014.09.28 | 18:30 | Csepel DSE | – | KASE | 30 | : | 17 |
5. | 2014.10.06 | 17:45 | FSZSE | – | Csepel DSE | 12 | : | 53 |
6. | 2014.10.12 | 15:00 | Budai Farkasok | – | Csepel DSE | 22 | : | 36 |
7. | 2014.10.15 | 18:30 | Csepel DSE | – | Albertirsa SE | 61 | : | 15 |
8. | 2014.10.21 | 17:30 | Dunakeszi KUSE | – | Csepel DSE | 27 | : | 41 |
9. | 2014.11.02 | 16:30 | Csepel DSE | – | Százhalombattai NKKSE | 30 | : | 29 |
10. | 2014.11.08 | 19:00 | Csepel DSE | – | Sülysáp KSK | 53 | : | 27 |
11. | 2014.11.16 | 11:00 | Jászárokszállási VSE | – | Csepel DSE | 27 | : | 27 |
12. | 2014.11.23 | 10:00 | Kóka KSK | – | Csepel DSE | 23 | : | 31 |
1. | 2014.11.30 | 11:00 | Sülysáp KSK | – | Csepel DSE | 28 | : | 49 |
14. | 2015.03.14 | 16:30 | Csepel DSE | – | FSZSE | 51 | : | 15 |
15. | 2015.03.22 | 16:30 | Csepel DSE | – | Budai Farkasok | 36 | : | 22 |
16. | 2015.04.09 | 17:30 | Csepel DSE | – | Dunakeszi KUSE | 39 | : | 19 |
17. | 2015.04.11. | 12:30 | Albertírsa SE | – | Csepel DSE | 15 | : | 49 |
18. | 2015.04.19. | 13:00 | Százhalombattai NKKSE | Csepel DSE | 27 | : | 35 | |
13. | 2015.04.21. | 17:50 | Kántor Anikó SE | – | Csepel DSE | 23 | : | 28 |
Végeredmény 1. Csepel DSE 2. Jászárokszállás VSE 3. Kántor Anikó SE 4. Százhalombattai NKKSE 5. Dunakeszi Kinizsi USE 6. Kóka KSK 7. Budai Farkasok KK 8. Sülysápi KSK 9. Albertirsa SE 10. FSZSE |