2023/24 Női U19 I.osztály: Bajnoki menetrend

Női U19 I. osztály Nyugati csoport

Tabella

HelyezésCsapatGYDVGKP
1.SZISE-Bamba Marha210322842
2.NEKA210421242
3.Győri ETO KC200422540
4.Moyra-Budaörs Handball180614036
5.Chinese Women’s National Team B17079334
6.Kozármisleny SE13011-7826
7.Motherson Mosonmagyaróvár120123224
8.DKKA10212-4122
9.Bajnok DSE Nemesvámos9312-921
10.Alba Fehérvár KC10015-1820
11.Siófok KC7116-14115
12.Érd4218-12210
13.Szombathelyi KKA2022-2024
14.Csepel DSE1023-3192

Mérkőzés menetrend
* A mérkőzések helyszíne, időpontja a szezon során változhat!

FordulóDátumIdőpontHelyszínHazai csapatVendégcsapatEredmény
12023.09.02.15.30Kozármislenyi Városi SportcsarnokKozármisleny SECsepel DSE33:30
22023.09.05.18.00ÁMK SportcsarnokCsepel DSEÉrdi Sport Kft.32:42
32023.09.13.16.20Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és StrandMoyra-Budaörs HandballCsepel DSE43:21
42023.09.21.18.00ÁMK SportcsarnokCsepel DSEGyőri Audi ETO KC18:42
52023.10.04.18.00Déli úti munkacsarnokSiófok KCCsepel DSE42:35
62023.10.19.18.00ÁMK SportcsarnokCsepel DSEAlba Fehérvár KC30:39
72023.10.25.16.00Kistext SportcsarnokSzent István SECsepel DSE33:26
82023.11.09.18.00ÁMK SportcsarnokCsepel DSEBajnok DSE38:44
92023.11.16.18.00Dunaújváros Városi SportcsarnokDKKACsepel DSE40:31
102023.11.29.18.00ÁMK SportcsarnokCsepel DSEChinese Women’s National Team B24:38
112023.12.07.16.00Laurencz László SportcsarnokCsepel DSESzombathelyi KKA39:28
122023.12.15.16.00UFM ArénaMotherson MosonmagyaróvárCsepel DSE40:15
132024.01.20.15.00NEKA SportcsarnokNEKACsepel DSE29:25
142024.01.27.13.00Laurencz László SportcsarnokCsepel DSEKozármisleny SE26:35
152024.01.31.16.30Érd ArénaÉrdi Sport Kft.Csepel DSE40:23
162024.02.08.16.00Laurencz László SportcsarnokCsepel DSEMoyra-Budaörs Handball25:47
172024.02.14.16.00Audi ArénaGyőri Audi ETO KCCsepel DSE56:27
182024.02.22.16.00Laurencz László SportcsarnokCsepel DSESiófok KC25:39
212024.03.01.16.00Köfém SportcsarnokAlba Fehérvár KCCsepel DSE44:30
202024.03.21.16.00Laurencz László SportcsarnokCsepel DSESzent István SE14:48
192024.03.27.18.00Sportcsarnok NemesvámosBajnok DSECsepel DSE35:20
222024.04.18.16.00Laurencz László SportcsarnokCsepel DSEDKKA26:39
232024.04.24.16.30Egyetemi SportcsarnokSzombathelyi KKACsepel DSE44:30
242024.04.30.14.00Laurencz László SportcsarnokCsepel DSEMotherson Mosonmagyaróvár25:34
252024.05.18.15.00Széna téri SportcsarnokChinese Women’s National Team BCsepel DSE
262024.05.23.16.00Laurencz László SportcsarnokCsepel DSENEKA