46. HETI EREDMÉNYEK: Dupla siker az MTK ellen!

A nagy fordítások hete volt ez, hiszen három csapatunk is a második félidőben tudta a saját javára fordítani a mérkőzés állását. Férfi felnőtt gárdánk hatalmas küzdelemben győzte le egy góllal a közvetlen rivális Szigetszentmiklóst úgy, hogy a félidőben még az ellenfél vezetett két góllal! Női ifjúsági és serdülő lányaink is itthon tartották a két pontot, bár a félidőben még úgy nézett ki, hogy az MTK fölé kerekedik a csapatoknak! Női felnőtt lányaink számára pont fordítva sikerült sajnos ez a fordulat. Ők a félidőben vezettek hatalmas meglepetésre a dobogó esélyes Eger otthonában, de aztán bekövetkezett a papírforma és 6 góllal kikaptak a hevesi egyesülettől. Rajt-cél győzelmet egyedül a fiú serdülő és a fiú U13-as csapatunk tudott produkálni, előbbi a Cunder TU ellen, utóbbi pedig Dunavarsány korosztályos csapata ellen. Férfi ifjúsági csapatunk szinte végig hátrányban kézilabdázott a Mezőkövesd ellen, és itt nem csak a gólok számára gondolunk. Az eleinte nyugodt hangulatú mérkőzést több érdekes játékvezetői ítélet paprikázta fel, amik általában a csepeli csapatot sújtották, igaz most a fiúk is gyengébben muzsikáltak az ellenfél kapuja előtt sajnos.

Utánpótlás csapataink számára a tanulás és a fejlődés a legfontosabb cél, amit ezen a héten is teljesítettek, aminek biztosak vagyunk benne, hogy meglesz az eredménye! U15-ös lány csapatunk két vereséggel távozott a fordulóról, de több jó teljesítmény is volt a csapatban! U15-ös fiú gárdánk a Diósd ellen játszott egy szoros mérkőzést, míg az U13-as fiú csapatunk egy vereséggel és egy győzelemmel hagyta el Simontornyát. U13-as lány csapatunkról már beszámoltunk a közösségi média felületeinken, amit az U11-es fiúk esetében is meg fogunk tenni!

Minden csapatnak gratulálunk és jó felkészülést kívánunk a következő heti megmérettetésekhez!

46. heti eredmények

Női NBI/B 10. forduló | 2021.11.20., Szombat 18:00 | Eger, Eszterházy Károly Egyetem Sportcsarnok

Eszterházy SC – Csepel DSE  26-20(11-14)

Férfi NBII 8. forduló | 2021.11.20., Szombat 16:00 | Csepel, Laurencz László Sportcsarnok

Csepel DSE – Szigetszentmiklósi KSK U23  24-23(12-14)

Női ifjúsági I. osztály 9. forduló | 2021.11.19., Péntek 16:00 | Csepel, Laurencz László Sportcsarnok

Csepel DSE – MTK Budapest  27-26(14-19)

Férfi ifjúsági I. osztály 9. forduló | 2021.11.21., Vasárnap 18:00 | Csepel, Laurencz László Sportcsarnok

Csepel DSE – Agrinox Market-Mezőkövesdi KC  22-27(8-10)

Lány serdülő I. osztály 9. forduló | 2021.11.19., Péntek 18:00 | Csepel, Laurencz László Sportcsarnok

Csepel DSE – MTK Budapest  35-31(16-17)

Fiú serdülő II. osztály 8. forduló | 2021.11.19., Péntek 19:00 | Székesfehérvár, Videoton Oktatási Központ

Cunder TU Kézisuli – Csepel DSE  29-35(13-20)

U15 lány 5. forduló | 2021.11.20., Szombat | Gyál, Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ

10:10 Csepel DSE – Szent István SE  16-37(5-16)

12:30 Csepel DSE – Kézilabda UP  12-32(6-18)

U15 fiú 5. forduló | 2021.11.21., Vasárnap | Martonvásár, Tóth Iván Sportcsarnok

12:30 Csepel DSE – PLER Budapest  – nincs eredmény

14:50 Csepel DSE – Diósdi DSE  24-28(12-10)

U13 lány 4. forduló | 2021.11.20., Szombat | Csepel, Laurencz László Sportcsarnok

09:00 Csepel DSE – ESMTK 16-21(6-9)

13:35 Csepel DSE – HORT SE 12-19(7-10)