Kézilabda toborzó és válogató

Egyesületünk megtartotta második toborzóval egybekötött válogatóját 2011. december 1-én 16:30 órai kezdettel a Gróf Széchenyi István Kéttannyelvű és Általános Iskolában. Köszönettel tartozunk Cserépné Varga Veronika igazgató asszonynak, aki az esemény idejére rendelkezésünkre bocsátotta az intézmény tornatermét. Rendezvényünk célja az ügyes leányok kiválasztásán túl, a fiúk megszólítása volt, hiszen részükre kerületünkben egyesületi szinten jelenleg nem működik kézilabda oktatás. A megjelent szülők és leendő sportolóink számára röviden bemutattuk egyesületünk működését, felvázoltuk közelebbi és távolabbi elképzeléseinket, majd a közel húsz gyermek, edzőink irányításával és igazolt sportolóink aktív segítségével hozzáfogott a kézilabdázás tudományának gyakorlati elsajátításához. Minden gyermek ügyes volt, de az ügyesek között is voltak, akik kimondottan jól bántak a labdával.

Reméljük, hogy mindannyian jól érezték magukat és mindenkivel találkozunk a megbeszélt időpontokban!

 

Budapest, 2011. december 3.

Csepel Diáksport Egyesület