Kiváló szakemberrel lettünk gazdagabbak!

Egyesületünk vezetése tegnap előzetes megállapodást kötött Varga Mártával. A megállapodás alapján a 84 szeres válogatott, kiváló szakember váltja Penszki Gergelyt és irányítja majd a 2019/2020. évi versenyidőszakban a Csepel DSE NBII felnőtt és I. osztályú ifjúsági női csapatait. Gergőnek ezúton is köszönjük a nálunk végzett kiváló munkáját és a továbbiakban sok sikert kívánunk neki az edzői pályáján és az élet minden területén! Márti 2004-2007 között Csömörön utánpótlás, ezt követően 2007-2019 között a Vasasnál utánpótlás, majd vezető edzőként dolgozott. Elmondása alapján nagy öröm számára, hogy a Csepel DSE-ben azzal az általa igen nagyra tartott Laurencz Lászlóval dolgozhat együtt, akinek az irányítása alatt játszott 1991-1996 között a felnőtt női válogatottban. Márti csatlakozásával, egy újabb mérföldkőhöz érkezett egyesületünk. A jövő szezontól kezdődően szakértelme és az átadásra kerülő Laurencz László Sportcsarnok biztos alapot jelent ahhoz, hogy a jelenleginél magasabb szinten folytassuk a munkát. Márti vezetésével a szakmai, a csarnok átadásával pedig az infrastrukturális feltételek is adottak lesznek ahhoz, hogy Csepelen a régi hagyományokhoz méltóan, az őt megillető helyre emeljük fel a kézilabdázást.

Kedves Márti!

Nagyon örülünk érkezésednek, legyél üdvözölve a Csepel DSE népes családjában, ahová mától Te is tartozol!