Tervezett egyesületi programok 2021.július-szeptember

Tisztelt Szülők és Sportolóink!

A családi és az egyesületi programok összeegyeztethetőségének érdekében, röviden összefoglaljuk az elkövetkezendő időszak tervezett CSDSE eseményeit. Mivel több, előre még nem látható dolog (többek között a következő bajnoki évad versenykiírása, vírus helyzet) befolyásolhatja a programokat, a változtatás jogát fenntartjuk.

Edzések kezdete

2021. július 15. – felnőtt+ifi férfi
2021. július 19. – felnőtt+ifi női
2021. július 26. – mindenki más
2021. augusztus 2. – 2011-2012 leány+fiú
2021. szeptember 1. – szivacskézilabda

Kérjük, hogy a szabadságolást próbálják úgy intézni, hogy versenyző sportolóink az edzések kezdetétől részt tudjanak venni a foglakozásokon!
Edzőtáborokban azok a sportolóink vehetnek részt, akik a felkészülés kezdetétől edzésbe állnak.    

Edzőtábor Szarvason 1. turnus: 2021. augusztus 6-12.
Résztvevő csapataink: Felnőtt és ifjúsági női, 2005-2006 leány, 2007-2008 leány

Edzőtábor Szarvason 2. turnus: 2021. augusztus 12-18.
Résztvevő csapataink: Felnőtt és ifjúsági férfi, 2004-2007 fiú, 2007-2008 fiú

Csepel DSE Torna augusztus 28.
Korosztályok: Felnőtt női, felnőtt férfi

Csepel DSE Torna augusztus 29.
Korosztályok: Ifjúsági leány, Ifjúsági fiú

Sportorvosi vizsgálat: 2021. augusztus 25. szerda 09:00 óra

CSDSE Kupa: 2021. szeptember 4-5.

Korosztályok:

  • Serdülő leány, 2005-2008.01.01. között született leányok
  • Serdülő fiú, 2004-2007.01.01. között született fiúk
  • LU14, 2008. 01.01. után született leányok
  • FU14, 2008. 01.01. után született fiúk
  • LU12, 2010. 01.01. után született leányok
  • FU12, 2010. 01.01. után született fiúk

A 2021/2022. évi versenykiírás alapján, amihez egyesületünknek alkalmazkodnia kell, júliustól a következő csoportbeosztás szerint kezdődnek az edzések:

  • Felnőtt női és ifjúsági leány (2003-2006) edző Varga Márta
    bajnokság: NBI/B / NBII felnőtt női, I. osztályú ifjúsági leány
  • Serdülő leány (2005-2008) edző Meggyes Rita
    bajnokság: OSB I. osztály / OSB II. osztály
  • U14-15 leány (2007-2008) edző Csányi László
    bajnokság: U15 leány, U14 leány
  • U12-13 leány (2009-2010) edző Debreceni Péter
    bajnokság: U13 leány, U12 leány
  • U10-11 leány (2011-2012) edző Gálhidiné Nagy Zsuzsanna
    bajnokság: U11 leány, U10 leány
  • felnőtt férfi és ifjúsági fiú (2002-2005) edző Bona Gergő
    bajnokság: NBII felnőtt férfi, Budapest I, oszt, férfi, I. osztályú / II. osztályú ifjúsági fiú
  • serdülő fiú (2004-2007) edző Bona Gergő / Matuz István
    bajnokság: OSB II. osztály, U16 fiú
  • U15 fiú (2007) edző Nagy Imre
    bajnokság: U15 fiú
  • U13-14 fiú (2008-2009) edző Kéri Mózes
    bajnokság: U14 fiú, U13 fiú
  • U12 fiú (2010) edző Tóth Máté
    bajnokság: U12 fiú
  • U10-11 fiú (2011-2012) edző Forgács Klaudia
    bajnokság: U11 fiú, U10 fiú
  • Szivacskézilabda (2013-2014) Széchenyi Iskola: edző Udvary Erika
  • Szivacskézilabda (2013-2014) Eötvös Iskola: edző Potondi Diána
  • Szivacskézilabda (2013-2014) Vermes Iskola: edző Potondi Diána
  • Szivacskézilabda (2013-2014) Laurencz László Sportcsarnok: edző Udvary Erika

A csapatok összeállítását az augusztusi felkészülési időszakot követően az edzők véglegesítik.

Ha az említett eseményekkel kapcsolatban bárkinek kérdése van, az info@csepeldse.hu címre elküldheti, vagy a 20/486-7784-es számon személyesen felteheti.

Budapest, 2021. május 27.