XXIII. Ferenczy Kupa

2017. december 15-17. között négy csapattal U13 (2004) leány, serdülő (2001) fiú U10 (2007) fiú és U9 (2008) fiú vettünk részt a XXIII. Ferenczy Kupán.

Csapataink a három nap alatt 21 mérkőzést játszottak. A részvétellel kapcsolatban támasztott elvárásainkat minden korosztályunk teljesítette, hiszen az idősebbek (U13 leány és serdülő fiú csapataink) egy nehéz verseny időszak zárásaként, küzdelmes mérkőzéseken, mindvégig derekasan helyt állva szereztek két értékes 4. helyezést. A legkisebbek pedig belekóstolhattak az igazi kupa hangulatba és nagyszerű élményekkel gazdagodtak, ami reményeink szerint komoly motivációt jelenthet a további közös munkánkhoz!

Külön öröm számunkra, hogy a serdülő fiúk között a torna legjobb játékosának egyesületünk játékosát, Kuncz Márkot választották!

Sportolóinknak köszönjük, hogy ismét öregbítették egyesületünk hírnevét, a szülőknek pedig köszönjük a lelkes és sportszerű szurkolást!

 

Hajrá Csepel!

Budapest, 2017.január 1.

Üdvözlettel:

Csepel DSE