9.heti eredmények

A 9.hét ismét pörgős volt egyesületünk csapatainak. Mindkét szakosztály ifjúsági és serdülő csapata pályára lépett, hétvégén pedig számos utánpótlás és férfi felnőtt csapatunk került a reflektorfénybe.

FU18 I.osztály Keleti csoport
2024.02.28. 16:00
Dabas KC VSE – Csepel DSE 32:25 (15:14)

Keret: Csillag, Paraliticci-Harsányi; Kiss B. 2, Borszuk 2, Papacsek, Antal 8, Matolcsi, Benedek 3, Gréczi 7, Kiss G. 2, Schneider 1, Lábodi, Hilbert

FU20 I.osztály Keleti csoport
2024.02.28. 18:00
Dabas KC VSE – Csepel DSE 34:30 (13:16)

Az első félidő nagyon jól alakult. Könnyed volt a játékunk, könnyen szereztünk gólokat. Sajnos a félidő végére a fáradtság számlájára írva, bejött 1-2 hiba, így 3 gólos előnnyel mentünk a szünetre. A második félidőben nem sikerült betartani a megbeszélteket. Sokat hibáztunk és így megfordította az ellenfél a mérkőzést.

Keret: Alexa, Fehérvári, Kosztoványi 1, Márkus B. 5, Márkus G. 4, Nagy-Pápay 1, Papp, Prihoda, Schmidka 5, Stubits1, Szabó Márk, Szábó Máté 5, Szennai 1, Szijártó 7, Gréczi, Borszuk

Csepregi Tamás: Felemás mérkőzést játszottunk. Sajnos a pontok tekintetében lehet hiányérzetünk, viszont a mutatott játék alapján, az első félidőre alapozva igenis van keresnivalónk az I. osztályban. Mindenki oda tud koncentrálni és be tudja tartani az utasításokat. Szóval megyünk tovább, jobban koncentrálunk és igenis eredményesek tudunk lenni!

LU19 I.osztály Nyugati csoport
2024.03.01. 16:00
Alba Fehérvár KC – Csepel DSE 44:30 (18:15)

Az első félidő elején volt egy pici megingásunk, de tudtuk rendezni a sorainkat, így 3 volt közte az első játékrész végére. A második félidőt is egészen jól kezdtük, aztán sajnos elfáradtunk, elfogytunk, 10 perc alatt kaptunk 10 gólt, mi pedig csak 1-et tudtunk lőni, így született meg a nagyarányú vereség.

Keret: Szabó, Antonya, Oszoli; Szentkirályi 4, Cseh, Hemző, Mészáros Alexandra 6, Mészáros Anna 4, Görbe 1, Tisóczki, Cservák 6, Nagy, Geiger 1, Szőts 8

Tóth Máté: Úgy gondolom, hogy jól álltak hozzá a mérkőzéshez a lányok, 40 percig tartottuk magunkat, viszont utána sajnos fejben elfáradtunk, jöttek a hibák, amit könyörtelenül kihasznált az ellenfél. Küzdünk tovább, készülünk a következő mérkőzésre.

LU17 I.osztály Nyugati csoport
2024.03.01. 18:00
Alba Fehérvár KC – Csepel DSE 34:32 (14:11)

Keret: Szabó, Hajdu; Csillag, Krisztián 1, Lukács, Nikodém 4, Simon 1, Szőts, Mészáros 17, Tisóczki 7, Kiss, Balogh 1, Tóth 1, Jacsó

OGYB LU12 – Izsák
2024.03.02. 11:00 és 13:35
JUDORIA – Csepel DSE 1:34 (1:14)
Csepel DSE – Medgyesegyháza SE 18:9 (9:4)

OGYB LU14 VIII.csoport
2024.03.02. 11:00 és 14:00
Aranyszarvas SE – Csepel DSE 1 16:24 (13:15)
Csepel DSE 1 – BSSE Balassagyarmat 28:10 (16:6)

Erdős Éva: Első mérkőzésünket az Aranyszarvas SE ellen játszottuk. Sajnos megint rosszul kezdtük a meccset, nem volt megfelelő a 6:0-s védekezésünk, ezért már az 5. percben időt kellett kérnünk. Egy kisebb fejmosás és védekezés váltás után felzárkóztunk ellenfelünkhöz és a félidő végére átvettük a vezetést is, így 2 gólos előnnyel fordulhattunk. A 2. félidőben minden tekintetben jobbak voltunk ellenfelünknél, így magabiztos 8 gólos különbséggel zártuk a meccset. A 2. mérkőzésen egy gyengébb játékerőt képviselő csapattal mérkőztünk meg, de a lányok nagyon komolyan vették ezt a találkozót is. A 2. félidőben azzal próbáltam motiválni őket, hogy maximum 10 gólt kaphatunk összesen a mérkőzésen, amit sikerült is teljesíteniük, így a végére egy nagyarányú, 18 gólos sikert könyvelhettünk el. Összességében rendkívül elégedett vagyok a csapattal, mind az eredmények, mind pedig a hozzáállás és a mutatott játék tekintetében.

2024.03.02. 10:00 és 13:00
Hatvani KSZSE – Csepel DSE 2 14:15 (5:7)
Csepel DSE 2 – TFSE-Jászárokszállás 17:17 (8:7)

Erdős Éva: Első mérkőzésünket a hazai csapat ellen vívtuk, és a végletekig kiélezett küzdelem után egy rendkívül értékes 1 gólos győzelmet arattunk, amiért nagyon megdolgozott a csapat. A 2. találkozón is hasonló volt a játék képe és az eredmény alakulása. Az első félidőt 1 gólos előnnyel zártuk, a 2. félidőben pedig végig döntetlen körüli volt az eredmény. Az utolsó támadásunknál 17:17-es állásnál (véleményem szerint) egy büntetőt érő szabálytalanságnál elmaradt az ítélet, így döntetlennel zártuk ezt a meccset. Nagyon büszke vagyok a lányokra, mert a “nehezített körülmények” ellenére sem adták fel, és mindkét meccsen óriásit küzdöttek.

OGYB FU12 VIII.csoport
2024.03.02. 9:00 és 10:50
Moyra-Budaörs KSE – Csepel DSE 23:21 (10:13)
Csepel DSE – XVI Ker KMSE 24:31 (12:15)

Földi Gábor: Hétvégén sajnos elég kevesen tudtunk elutazni a fordulóra betegségek és sérülések miatt. A létszám sajnos hatással volt a csapatra, hiszen az amúgy jól játszó és minden kérésemet végre hajtó fiúk is elfáradtak a mérkőzések végére, hiszen nem tudtam csak 2 cserét végre hajtani, míg ellenfeleink rendre sor cserét tudtak csinálni. Összességében a fiúk küzdöttek és próbálkoztak, ez dicsérendő. Sajnos a fáradtság következtében vétettünk olyan hibákat, amiket amúgy nem szoktunk, így két vereséggel, de annál több tapasztalattal jöttünk haza. Dolgozunk tovább!

OGYB FU14 – VIII. csoport
2024.03.03. 12:00 és 14:00
Csepel DSE – Pilisvörösvári KSK 23:17 (13:7)
Csepel DSE – Bp. Honvéd SE 26:14 (13:5)

Szijártó Máté: Köszönjük a meghívást a CYEB Budakalász csapatának, nagyon értékes két meccset játszhattunk a hétvégén, a srácok egytől-egyig fegyelmezetten és szervezetten játszottak. Nagyon tetszett a védekezésünk, 1-1 ellen szépen dolgoztak és jók voltak az odasegítések, ezekből gyors ellentámadásból könnyű gólokat tudtunk szerezni. A támadójátékunkban még van mit csiszolni, de összességében elégedett voltam a látottakkal. Büszke vagyok a srácokra, hogy nem álltak meg nagyobb különbség esetén sem és több gólt akartak közé tenni. Dolgozunk tovább, hajrá XXI.