Budapest és Pest megye bajnoka az 1997-1999-es leány csapatunk!

Fantasztikus évadot produkált a Bajczi Gyuláné által irányított 1997-1999-es leány csapatunk. A Pest megye junior bajnokság alapszakaszát, majd a rájátszás A csoportját is veretlenül, imponáló magabiztossággal nyerték. A június 6-án, Mogyoródon megrendezett döntőt a rájátszás B csoportjának győztesével, a Százhalombattai NKKSE csapatával vívtuk. Végig magabiztos játékkal, 30:21-re győztek leányaink és lettek Pest megye bajnokai.

Fiatal csapatunk a junior bajnokság mellett, elindult a Budapest bajnokság I. osztály küzdelmeiben is, így leányainknak lehetőségük volt a felnőttek között is kipróbálniuk magukat. Minden előzetes várakozáson felül teljesítettek, hiszen itt is bajnokként zárták az idényt. Egyesületünk életében ennek a győzelemnek sportolóink fantasztikus teljesítményén, az elért sikereken túl még egy csodálatos hozadéka is van. Az első hely megszerzésével leányaink kiharcolták az egyesületnek az NBII bajnoki szereplés lehetőségét, amellyel a 2015/2016. évi bajnoki szezonban már élni is fogunk. Ez azt jelenti, hogy további versenyzési alternatívát tudunk biztosítani a serdülő bajnokságból kiöregedett, vagy képességei szerint onnan már kinőtt sportolóink számára. Szeptembertől mindenkit szeretettel várunk az NBII-es bajnoki junior és felnőtt mérkőzéseinken! Szeretnénk, ha a gyermek bajnokság mérkőzéseihez hasonlóan, az NBII-es mérkőzéseken is népes szurkolói tábor bíztatná csapatainkat!